2752
2734

من این ماه کلی خودمو شوهرمو تقویت کردم دکتر هم بهم قرص لتروزول متفورمین و دوفاستون با پودر اینوفولیک داده گفته روز ۱۲ هم برم ک سونو داخلی انجام بده ببینه فولیکول دارم یا نه ‌ . ک میشه ۴ روز دیگه ب نظرتون جواب میگیرم با ماه اول؟ ۲۳ سالمه شوهرمم سالمه ازمایش داد فقط تخمدان چپم کیستای ریز داشت🥲

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
اگه بیخیال بشی و فکرشو نکنی اره میشه باید اصن فراموش کنی ک تو اقدامی

اخه خیلیا میگن مصرف این قرصا خودش کیست سازه میترسم . بعد امپول ازادسازی چجوریه باید تو شکم زد؟ 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه خیلیا میگن مصرف این قرصا خودش کیست سازه میترسم . بعد امپول ازادسازی چجوریه باید تو شکم زد؟ 

چند وقته اقدامی؟ اگه اولین اقدامته بنظرم بهتر بود صبر میکردی اگه ببشتر از یک سال طول میکشید و باردار نمیشدی اینکارارو میکردی چون در هر صورت مشخصه که عوارض داره

ولی دیگه فکرشو نکن استرس نمیزاره باردار شی

نمیدونم چجوریه امپولش

در آرزویِ شهادت.. 
2731
چند وقته اقدامی؟ اگه اولین اقدامته بنظرم بهتر بود صبر میکردی اگه ببشتر از یک سال طول میکشید و باردار ...

ماه ۵ اقدامم ۴ ماه اقدام کردم نشد

من بعد دو سال سر خود لتروزول مصرف کردم اخه هر دارویی بگی خوردم نشد تنبلی داشتم ماهی که لتروزول خوردم کلی کنارش قرص ویتامین و زینک و پودر اینوفولیک هم خوردم که کیفیت تخمکم خوب باشه برای اینکه کیست نشه بادکش گرم انجام دادم همون ماه باردار شدم خداروشکر