2733
2734
عنوان

چیکار کنم انگیزه بگیرم لاغرر کنم

431 بازدید | 57 پست

بچه ها من ۸ کیلو اضافه وزن دارم همشم شکم پهلو رانه 

بعد برادرزاده هام رو میخوان ۲ ماه دیگه ختنه کنن جشن بزرگ بگیرن من یه لباس خیلی شیک دارم میدی هست ولی یجوری چاق شدم اصلا نمیتونم بپوشمش میخوام لاغر کمم از اونورم میخوام بعد مدتها برم شهرستان دوست دارم خوش تیپ باشم ولی میخوام رژیم یا کالری شماری یا ورزش شروع کنم هی میگم امروز بخورم فردا شروع میکنم فرداش باز همینجوری هرکاری میکنم انگیزه ندارم پرقدرت شروع کنم خیلی ناراحتم دوست دارم خوش استایل باشم تو اون جشن لباسم رو بپوشم ولی منه لعنتی همش گرسنمه هی سیر نمیشم وقتی لخت میشم حالم از خودم بهم میخوره چیکار کنم چطوری به خودم انگیزه بدم تا اخرش پیش برم من اگه کالری شماری کنم هفتع ای ۱ کیلو لاعر میکنم قبلا امتحان کردم ولی اون موقعه انگیزه داشتم الان ۱ ماهه دارم تلاش میکنم نمیتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط شدید درکت میکنم لامصب دلیل داریم انگیزه داریم اراده نداریم 

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2731

عکس کسی که از بدنش خوشت میاد نگاه کن 

جلوی خودتو بگیر ارداه کن

فقط 46 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼

نمیدونم شروعش شاید سخت باشه

ولی من ۴ روزه شروع کردم

میرم باشگاه جلو اینه خودمو نگاه میکنم

وقتی میخ‌ام زیاده روی کنم به خودم میگم انقد امروز زحمت کشیدی درد کشیدی تو باشگاه که بیای بخوریششش

فعلا که جوابگو بوده😁

البته موقع پریودیم مث زن حامله ویار میکنم خدا بخیر کنه🙃

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2740
واقعا چیکار کنیم اخه اووووف

اون لباسه را اویزونه در یخچال کن ☹️

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2706