2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم تازه ۱۸ روزه 

بده منم ببیینم

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
2731
وای من عاشق قوس بودم 🥺🥲🥲

یه بار دیگه بزار

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨
وای من عاشق قوس بودم 🥺🥲🥲

وای نهههههه 

الان همه خودشونو میکشن طبیعی و شیک باشه کسی نفهمه عمله تو قوس میخوای؟؟؟

بینیت عیننن بینی های فیلتره اینستاس😍 

خیلی خیلی خیلی زیبا شده 

زیباییت دوچندان شده عزیزم 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
وای من عاشق قوس بودم 🥺🥲🥲

دوباره بزار اسی

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨

بعد عملو بزار

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
واقعا پشت لبم ضایس،

بعد عملو بزار یه بار دیگه 

2706