2733
2734

ما چند وقت پیش دعوا داشتیم که توی تایپیک های قبلیم هست شوهرم هروقت دعوا میشه چمدون دستش میگ میرم چند بارم رفته برگشته بلاهزار پشیمونی اما عادتشه اما اگه دعوا کنیم اصلا خونه نمیاد صبح میره شب تا ۱۱ ۱۲ یه جورایی دعوا راه میندازه که بره انگار حالا قهریم با دومادشون که خودشم میگ زن بازه هر چند وقت میره ترکیه عشق و حالو اینا گذاشته رفته به منم نگفت من خاب بودم زنگ زدم به خانوادش اونا گفنن تاالانم نیومده دلم شور میزنخه نمیدونم خیلی بده اصلا شده یه بحث کوچیک خونه رو ول میکنه حالا ایندفعه بابام میگه من میبرمت من میدونم که از خداشه من برم چون همش دنبال بیرون رفتنه منم دیگ از کنترلش خسته شدم حالا بالام میگ فرداشب بریم نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731