2733
2734
عنوان

واسه اولین بار اومدم قهر

213 بازدید | 13 پست

۹ ساله ازدواج کردم تو این نه سال کارد به استخون میرسید قهر نمیکردم

اما دیگه عین دیونه ها شدم دیگه نمیکشم اصلااااا

شوهرم از همون اول به دلم نبود هنوز که هنوزه به دلم نیست رانندگی بلد نیست تو این ۹ سال یبار کربلا رفتیم دوبارم به واسطه کارش مشهد وگرنه اونم نمیرفتیم که به خدای احدو واحد هر مسافرتی باهاش رفتم چناننن جنگ و دعوایی باهام راه انداخته که از کرده خودم پشیمون شدم

تو هر سه تا سفری که بردم کللللیی اشک ریختم

قرار بود فردا بریم خونه خواهرشوهرم اونم بعد ۷ سال چون خونشون ۵.۶ ساعت دوره از ما نرفتیم تو تمام این مدت،بعد یکهفته مرخصی داشت گفتم بیا بریم یه سر بزنیم خونه خواهرت هم بریم یه سفر یه گشتی بخوریم دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیدم میگه معلومه کجا میخوا بری چکار کنی برنامه ات چیه گفتم آره می‌خوام فلان جا برم فلان جا برم دیدم میگه ای هیییی من نمبتونم رانندگی کنم به رانندگی توام اعتماد ندارم

به امام حسین قسم این چند ساله که هر موقع تولدمه گند میرنه به روزم حالمو خراب میکنه اشکمو درمیاره منم پس فردا تولدمه دوس داشتم حرم حضرت معصومه باشم چون ولادت ایشون هم هست 

بابام اینا هم امروز رفتن مسافرت داداشم خونه ان مجردن اومدم اینجا قهر قبل از اینکه بیام هم کلییی تهدید کردم که خودم رو میکشم از دستت ببین شاید براتون چیز کمی باشه اما برا منی که یک ماهه دارم برنامه میریزم که بریم سفر بعد طبق معمول میزنه برنامه هامو به هم میزنه خیلی سخته حالممم ازش به هم میخوره 

خیلی ضد حاله واقعا  حالا از وقتی اومدی قهر پیگیرت نشد؟؟؟

خیلییییی ببین به نقطه ای رسیدم یه درصد باهاش حس خوشحالی ندارم حتی اگه بهترین نقطه دنیا هم ببره منو بهترین چیز دنیا رو هم برام بخره حس خوشحالی نمیکنم باهاش

زدم مسدودش کردم

خیلییییی ببین به نقطه ای رسیدم یه درصد باهاش حس خوشحالی ندارم حتی اگه بهترین نقطه دنیا هم ببره منو ب ...

اگ ب شوهرت اعتماد داری کاش با والدینت میرفتی مسافرت حال و هوات عوض شه 

ی چند بار خودت برو اینور اونور ...با تور با کاروان امنیت هم دارن ....اون ک اینجور میکنه لاقل خودت برا خودت وقت بذار