2733
2739
عنوان

امروز مامانبزرگم آبروم رو برد😢💔

737 بازدید | 19 پست

نمیدونم از چی دلش پر بود نشسته بودیم خانوادگی یهو بهم توپید که چقدر تو رو اعصابی و هیچی نمیشی تو  زندگیت اینهمه تلاش میکنی آخرش هیچی به هیچی خیلی قلبم شکست واقعا استرس گرفتم برای آینده و آبروم رو برد جلوی خانواده با اون سنش😢💔

ناراحت نشو . رد شو .

مامان بزرگا اینطورین ۹۰ درصدشون .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک قبلمو بیاین😌🥋

کاربر جدید نیستم!!کاربری هستم که از سال۱۴۰۰ هفت بار تعلیق شده!!لینک چالشم اگ دوباره تعلیق شدم پیام بدید :https://abzarek.ir/service-p/msg/1839849خدایا بهترینم عاشقتم....مرسی بابت همه چیز عشق ابدی قلبم💚🌱نفسم میشه لطفا برای خواسته هام یه صلوات بفرستی؟ممنون دورتبگردم❤️💫در کاراته درجه خیلی بالایی دارم..ولی بعد دیدن زندگینامه استاد بزرگ و الگوی همیشگی ما رزمی کارا ( استاد بروس لی) تصمیم گرفتم پیرو راه ایشون...یعنی سبک جیت کان دو "JKD" باشم...امیدوارم شما هم ب این سبک روی بیارین...«ضربان قلب من JKD و استادم»💜☔نگین استاد خیلی وقته فوت شده...ایشون همیشه زندس برای ما رزمی کارا...ناراحتم ک سی جوَم آسمونی شده💔ولی خوشحالم ک از اون بالا هر روز منو میبینه و تمریناتمو💜برنامه نویس(کدر) وبسایت هستم..۸زبانه‌م(انگلیسی.ایتالیایی.فارسی.ترکی.المانی.روسی.عربی.اسپانیایی)سوالی در مورد این زبانها داشتین درخدمتم...سنسی در کاراته هستم...و همون‌طور ک امضامو خوندین پیرو استادم شدم و جیت کاندو را دارم یاد میگیرم..من فقط ۱۶سالم هست:)
2731

مامانبزرگم مامان بزرگای قدیمممم😐

بگوو اگه به تو برم آره هیچی نمیشم

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2740

ارزش قائل شو برای خودت و نرو خونش

قرار نیس یک نفر چون سنش زیاده هرجور که میخواد رفتار کنه شمام دست از اینکه بخوای ناراحت باشی بردار و قوی و محکم باش و تمام تلاشت رو برای زندگی بکن

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.

مامان بزرگ منم همینه یادمه تازه چندماهی میشد ک جدا شده بودم 

برگشت گفت هیشکی تورو نمیگیره، حالا موقع جدایی اصرار ک فقط از این جدا شو