2733
2734

و الآن خیلی پشیمونم 

من همش زنای خونه دار رو مسخره کردم البته همه نه 

مثلا ی بحث پیش میومد به زنای شاغل ایراد می‌گرفتن 

منم تو جواب اونا که طرفدارای کنم از زنای شاغل ،خونه دار ها رو مسخره میکردم 

اصلا نمی‌دونم فازم چی بود در حالی که نه سر پیاز بودم نه ته پیاز 

فقط ی کنکوریم 

اینم بگم همه رو مسخره نمی‌کردم 

فقط جواب اونایی که به شاغلا ی چیزی میگفتن خیلی بد و با تیکه و کنایه میدادم ولی خیلی پشیمونم مدتیه ولی روم نمیشد تاپیک بزنم 

بنظرتون کارما بخاطر این کارم ی روزی مشابه این اتفاقو میاره تو سرم؟؟؟؟

خیلی ناراحتم و عذاب وجدان دارم 

من هدفم شاغل شدنه ولی بخاطر این همش میکنم نکنه نشه 

اینم بگم بعد اون اتفاق تا جایی که یادم میشد رفتم عذر خواهی کردم اما خب همه که یادم نبود 

بنظرتون منو میبخشن؟ خب من ی دختر 17/18 ساله خام و نادون بودم

چکار کنم 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

فکرا مسخره نکن

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرا مسخره نکن

چی؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731

اره چرانبخشن

من خودم بارهااین واون باهام بحث کردن اگه ادم بخواداین چیزارویادش بمونه مغزی برای ادم نمی مونه

اونم شماکه کم سنی

من باشم میبخشم🙏❤️

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

همین که فهمیدی خودش خیلیه. خیلی هم خیییییییییلیه!

متاسفانه مجازی و حتی جامعه پر شده از جماعت نفهمی که توان و حوصله فکر کردن ندارن ولی شعور ساکت موندنم ندارن و هرچی مد میشه هوچی وار تکرار میکنن. یه عده هم همیشه با سواستفاده از حالشون، کاری میکنن که به ضرر خود این افرادم هست. همین که شما تو سن کم از این گروه ابله جدا شدی واقعا جای تبریک و تشکر داره👍😌

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
ذکر توبه بگو خدا بخشنده ست

آخه این که حق خدا نیست حق الناسع 😭

اره چرانبخشن من خودم بارهااین واون باهام بحث کردن اگه ادم بخواداین چیزارویادش بمونه مغزی برای ادم ن ...

خیلی ناراحتم

همش میگم اونا هم حتما خیلی ناراحت شدن و به غرورشون برخورده 

نکنه نفرینم کنن

انشاالله سرت نیاد ولی واقعا خانه دارا هم سختیای خودشونو دارن فک نکنین کسی خانه داره میخوره میخابه فق ...

می‌دونم واقعا دیدم اطرافیان حتی زحمات های خونشون بیشتره 

ولی من اشتباه کردم اون موقع الان نمی‌دونم چطور باید طلب بخشش کنم 

خیلی ناراحتم همش میگم اونا هم حتما خیلی ناراحت شدن و به غرورشون برخورده  نکنه نفرینم کنن

نه ان شاا... میبخشن

بروتاپیک قبلی هایی که ج دادی و... بهشون بگواگرخیلی برات اهمیت داره

فکرتومعطوف کنکورت کن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
آخه این که حق خدا نیست حق الناسع 😭

تو ب اون کاربرا دسترسی نداری ک ازشون حلالیت بطلبی پس از خدا بخواه اون میتونه معجزه کنه ب دلشون بندازه حلالت کنن

لطفأ واسه ازدواج و خوشبختیم دعا کنین🙏
همین که فهمیدی خودش خیلیه. خیلی هم خیییییییییلیه! متاسفانه مجازی و حتی جامعه پر شده از جماعت نفه ...

😭😭😭😭ولی خیلی دیر فهمیدم کاش اصلا کاری نداشتم میترسم نفرینم کرده باشن 

چطوری باید ازشون طلب بخشش کنم ؟ اصلا یادم نیستن