2752
2734
عنوان

اینجا کسی کودک همسری داشته؟🥲

3864 بازدید | 193 پست

چندسالگی ازدواج کردین؟

چه حسی داشتین به شوهرتون اخه بچه که نمیتونه چیزی از ازدواج و عشق و ..حالیش بشه 

روحش میپوسه 😔

وحشت میکنه 

دلم میخواد برم تو سر این بچه ها ببینم چه فکری میکنن 

خدا ذلیل کنه هر ادمی که به بچه ها رحم نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که معلمم تو مدرسه راهنمایی. خیییییلی از این چیزا مشاهده کردم. اما متاسفانه اغلب به خواست خود دختر بوده

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
من ۱۹ سالگی شوهرم ۲۲ سالگی 🤣ولی من کودک حساب نمیشم شوهرم میشه🤣

اوضاعش چطوری بود که تو این سن اومد جلو 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

زیاد داریم

من اخرین مورد جاری ام بوده که خب الحمدلله با معیار خودشون خوشبخت هستن

در اطرافم نداشنم دیگه

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 

زمان ما تو مدرسه بودن دخترایی ک زود ازدواج کردن

ولی مثل توصیف شما نبودن دما رو‌هم می‌خوردن

و از بچگی تو فرهنگ خودشون بزرگ‌شدن و آماده بودند و اصلا تصورت ک گفت فلانن بهمانن  ،یاد اونا میوفتم خنده ام میگیره

چنان از سیاست میگفتن من مثل بزمجه نکاه میکردم چون فرهنک ما فرق میکرد 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

اره تو سایت زیاده 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

من کار با بچه ندارم ک خب طبیعتا حالش بد میشه چندشش میشه و حتی ممکنه از خودش متنفر بشه 

کار با ننه بابای بیشعورشونم ندارم 

اون آدمی ک با بچه میره ت رابطه حالا نوجوون 

چجوری دلش و راضی میکنه ب اون کار 

حس متجاوز بودن بهش دست نمیده؟ 

فک میکنه چون دوتا آیه خونده شده کارش ثوابه😐😐😐

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.