2733
2734

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترمیم بشه خوبه من ۲۰ شده بودم اینارو ترمیم نکردم 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

من همه رو ترمیم زدم . بجززیست و شیمی و فیزیک . چون میدونم نمیفهممشون پس امتحان دادشون الکیه . 

تاثیر که داره قطعا. اما خب نظر خودتو ببین . من زبان شدم ۱۴ترمیم زدم . 

اما فیزیک شدم ۶ ولی ترمیم نزدم 

واقعا خوبه اگه ترمیم نکنم روی تراز کل تاثییر زیادی نمیزاره؟

نه راستش تیکه انداختم اون ۵.۵ ترمیم کن ترازت خیلی میاره پایین

حتی تو فرجه امتحان بخونیش ۱۰ هم بگیری بهتر از ۵.۵ عه

پروفایلم خودمم😊
ببنظرت اگه فیزیکت رو ترمیم نشه تاثییری تو تراز داره؟

بله معلومه که داره .  همه درسا مهم هستن رو تراز هم تاثیر دارن . 

اما  چیزی از فیزیک سرم نمیشه اگه پایه دهم یا یازدهم بود ترمیم میزدم حتما این درسو . اما فیزیک دوازدهم میدونم نمره خاصی نمیگیرم ازش  . 

و یه چیز دیگه . ممکنه تو پارسال نمرت شده باشه ۱۵ مثلا تو درس ریاضی  . 

و امسال ترمیم بزنی و نمره ریاضیت بشه ۱۸. 

اما نمره ۱۵پارسالت ترازش بالاتر از نمره ۱۸ امسالت باشه . چون پارسال نمره ها افتضاح تر بود نسبت به امسال .

بله معلومه که داره .  همه درسا مهم هستن رو تراز هم تاثیر دارن .  اما  چیزی از فیزیک ...

عزیزم پارسال اینجوری شده بود

ولی اینا نمره بالاتر رو میذارن نه تراز بالاتر😐

پارسال یکی از دوستام نمره ۱۸/۵ براش تراز بالاتری میداد از ۱۹ سال قبلش

ولی اینا ۱۹ رو لحاظ کرده بودن

رفت اعتراض زد

پروفایلم خودمم😊
عزیزم پارسال اینجوری شده بود ولی اینا نمره بالاتر رو میذارن نه تراز بالاتر😐 پارسال یکی از دوستام ...

ولی یکی از مشاورا امسال گفت که برا اساس تراز امسال نمرات انتخاب میشه . بازم نمیدونم

2706