2733
2739
عنوان

خدایا شکرت

589 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من از منتظرای سایت بودم بالاخره بعد چندسال لطف خدا شامل من شد و حامله شدم با خودم قرار گذاشتم هروقت منم حامله شدم این تاپیک بزنم

اول از همه بگم که من شش دوره تحریک تخمدان شدم و دوبار ای یو ای ناموفق و دوبار ای وی اف ناموفق همراه با عمل هیستروکپی و پی آر پی و خلاصه هر کاری که فکرش بکنید انجام دادم و نتیجه نگرفتم قبل ماه رمضان کاملا ناامید و دلشکسته بودم و هیچ امیدی نداشتم وقتی رفتم دکتر دکتر بهم گفت باید بیای واسه انتقال ولی من چون هیچ پولی نداشتم گفتم نه انتقال نمیدم و میخوام یک دوره دیگه تحریک تخمدان بشم و خانوم دکتر هم قبول کرد و به من واسه یک دوره داروی تحریک تخمدان داد و من در کمال ناامیدی روزه میگرفتم ولی ته دلم به خدا امید داشتم از خدا ميخواستم کمکم کنه در کمال ناامیدی 13 ماه رمضان جواب ازمایشم مثبت شد 

خدایا شکرت بخاطر دختر نازم

چه خوب!مبارکت باشه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اینکه من هرروز واسه همه منتظرا دعا میکنم امیدوارم دامن همه منتظرا سبز بشه چون واقعا سخته و هیچ کسی ما منتظرا رو درک نمیکنه مگر اینکه خودشم یک زمانی انتظار کشیده باشه و از همه شما میخوام که واسه سلامتی نی نی تو دلم دعا کنید تا آخرش خوب پیش بره 

2731
بچه ها من طی این چندسال به این نتیجه رسیدم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته خواهش میکنم فقط فقط به خدا ...

خيلي خيلي مباركه

من به اين حرفت ايمان دارم

حتما خدا خيلي دوست داره 

منم دعا كن

چه دارويي خودري؟؟؟

مشكل از شما بود يا همسرت؟؟؟

خدا جون میشه محکم بغلم کنی تا یه دل سیر تو بغلت گریه کنم.....

آفتاب گردون عزیز 

من خودم پی سو او بودم و همسرم سالم بود من این دوره لتروزل کلوفین آمپول تحریک تخمدان و آمپول هاش سی جی زدم باور کن طی این چندسال خیلی پول خرج کردم ولی خدا نخواست حالا میفهمم که فقط فقط باید خدا بخواد

2738

مبارکه. ایشالله به سلامتی. منم کلومیفن و متفورمین میخورم. با این ماه پنج ماهه 😢 آمپول و اینا تا حالا نزدم. نمی خوام کارم به آی وی اف و اینا بکشه. همین الانش هم با این قرصا همش ضعف دارم. مرسی که به یاد مشکل دارا بودی اومدی تاپیک زدی 😍

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها

گوشواره جان انشاالله زود زود حامله بشی فقط استرس نداشته باش هرچند که خودم همیشه استرس داشتم و نمیتونستم کنترلش کنم الانم دارم و اینکه به خدا توکل کن باور کن در موقعی که انتطار نداری حامله میشی عزیزم 

2706