2733
2734

اره خوردیم پسرمم خونه رو کرد پر از برنج جارو کردم و شیرش دادم خوابیده باباشم خوابیده منم تازه دراز کشیدم که یک ساعت استراحت کنم دوباره پاشم کارامو کنم 🥴🥴🥴🤐

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قاتل زنجییره ای ! 🤣

جانم

سفارش داری؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
نماز خوندم. ناهار لقمه گرفتم اومدم سرکار.. چون حالت تهوع دارم بعدش شربت آبلیمو که درست کرده بودم خ ...

و الان حالت تهوع ندارم جاش سوزش معده گرفتم:/

و تشنمههههه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731
چرااا خااانووم عصبی نباش نمیشه ب زووور شعور رو چپوند تو سر بقیه

بابامم یه غلطی کردم باماشین بابام امدم کارداشتم ماشینم بنزین نداشت بعدازصبح چه حرفاکه نشنیدم یعنی الانه بترکم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

عاره اول نماز بعدم نهار الانم دراز کشیدم تو گوشی ام 

چای خور هم نیستم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
دور ازجونت ان شالله عمرت طولانی وباعزت ولی مرگ خبر نمیده که قبلش بخوای بخری 

فداتشم

بعد مرگم وصیت 

نفرررررین میکنم فامیلا رو اگه هر کدوم دو روز نمازهای منو نخونن 

بعد توی وصیت نامه تهدیدشون میکنم میگم

اگه بخونید نمازامو میام میبرمتون با خودم🤣🤣🤣🤣

جانم سفارش داری؟

نه من فقط زجرشون میدم 🤣🤣🤣

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
بابامم یه غلطی کردم باماشین بابام امدم کارداشتم ماشینم بنزین نداشت بعدازصبح چه حرفاکه نشنیدم یعنی ال ...

ای بابا فدا سرت گفتم لابد چیشده اتفاقه دیگه ممکنه برا هرکسی پیش بیاد

نه هنوز صبونه نخوردم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم