2752
2734

حالا یه دفعه هم شام بیاد خونتون چی میشه مگه حتما باید سریع برید خونشون این چ اخلاقیه آخه.

یه بار رفتیم خونشون ب قصد شام نرفتیم قبلش خبر دادیم برای شب نشینی میاییم یه نیم ساعتی.اصرار کردن شام ببایید.بعد از هفته بعد زنگ زدن ما کی بیاییم.واقعا موقعیت نداشتم خونه زندگیم داغون و ترکیده دیوارا کاملا توسط دخترای کوچیکم نقاشی شده.فرش بشدت کثیف شده ک هنوز نشستم.قراره فردا بیان و من همینطوری نشستم خونه ی زشتمو نگاه میکنم.بخاطر بچه ها خونه خلوت خلوته.تلویزیون و زدم دیوار سیم از همه جاش آویزونه.مبل و همه چی ریختن روش بشدت شلوغن دخترام.میترسم فردا بیاد بگه چه زندگی بهم ریخته و کثیفی.بشدت هم وسواس و تمیز و حساسه خانومه😭

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دعوتشون کن پارکی جایی . به صورت پیک نیکی غذا رو ببر اونجا مهمونشون کن

آره بهترین راه همینه به نظرم

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
2731
دعوتشون کن پارکی جایی . به صورت پیک نیکی غذا رو ببر اونجا مهمونشون کن

اووووه اونقدر حساسه خانومه که حد نداره میگه بی احترامی کرد بهمون اگه اینکارو کنم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

میفهمم چی میگی دوست من ولی خوب اونم فکر کرده شما دوست داری باهاش معاشرت کنی که رفتی خونش و اگه نیاد دلخور میشی 

این روزا ادم نمیدونه چطوری باشه که بقیه ناراحت نشن بریم یه جور نریم یه جور 

شخصا تا دعوتم نکنن اونم نه بصورت تعارف بلکه جدی وبا اصرار اصلا هیچ کجا نمیرم بعدم سعی میکنم زود دعوت کنم وخلاص

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

اگه همینقدر نمی‌تونه درک کنه،حرف‌هاش هم هیچ ارزشی نداره. اصلا شاید اگه  وضع خونه‌رو ببینه بفهمه اشتباه کرده

زنانیکه می خواهند مرد باشند، زنانی هستند که نمی دانند زن هستند. الکساندر دوما

بنظرم بیرون رستوران دعوتشون کنین اگه شرایطشو دارین 

یا شام بپز بگو بریم پارکی جایی

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

متاسفانه الان همه اینجوری شدن. به محض اینکه بری، میان. بخاطر همین اگه ادم شرایط مهمون نداره، نباید بره خونه کسی. هرچقدرم اصرار کنن، باید بهانه بیاری و طفره بری. وگرنه بلافاصله انتظار جبران دارن. 

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706