2733
2734

روز دختر به مناسبت فرزند دختره نه به مناسبت دوشیزگی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روز دختر اگر بخوان پدر و مادرت بهت کادو میدن ، ربطی به وضعیت تاهل نداره چون این هدیه رو همسرت نمیده مربوط به والدینت هست . هرچند اکثرا به دختر مجردشون کادو میدن .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
بله .حتی پدرو مادری که دخترشون بچه داره هم بهش تبریک میگن مثل مامان من 😍

بابام به من کادو کوچولو هم میده . خدا حفظش کنه برام 😍

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
روز دختر به مناسبت فرزند دختره نه به مناسبت دوشیزگی

یه جوری گفتن انگار سهمیه کنکوره  

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 
یه جوری گفتن انگار سهمیه کنکوره    

وای😂😂😂

من یه لحظه فکر کردم نکنه عیدی چیزی میدن از سمت دولت 😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اگ منظورت اونه ک تو ذهن منه ک بنظر من ک روز دختر وابسته ب پرده نیس😐😐 هر خانمِ متاهلی دخترِ پدر و ...

منم معتقدم روز دختر برای دختر مادر.  پدره

چه ۱ساله باشن چه۹۹ساله 

دختر اون خانواده ان

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

مربوط به فرزند دختره نه زن و شوهر یا مربوط به باکرگی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

روز دختر مربوط میشه به رابطه یه دخترخانم چه محرد چه متاهل با پدر و مادرش 

چون خانم متاهل هم دختر والدینش محسوب میشه 

خواهشا نیایید تاپیک بزنید شوهرم روز دختر بهم کادو نداد و فحش و نفرین😥😥😥به شوهراتون ربط پیدا نمیکنه

من ۱۰ ساله عروسی کردم ولی مامان بابام بهم کادو میدن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
وای😂😂😂 من یه لحظه فکر کردم نکنه عیدی چیزی میدن از سمت دولت 😂

مثلا با ارائه گواهی بکارت از خدمات روز فلان بهره مند بشید

یکی هم اون وسط میگه اقا ما برگه نداریم استشهاد محلی بیاریم؟

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 

مامانم دیشب برا من و دخترم هدیه گرفت😍

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم