2733
2734
عنوان

فا ل تار وت گرفتم

275 بازدید | 41 پست

بچه ها فا ل طاروت گرفتم گفت با کسی ازدواج میکنی که من اصلا خوشم نمیاد ازش و ...گفت بعدت راضی میشی و ... ولی من واقعا کسی دیگه رو دوست دارم

به نظرتون راسته؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونیکه میگیره باید خوب بلد باشه کارتارو تعبیر و تفسیر کنه.

به شخصه بهش اعتقاد دارم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

تار.وت حقیقت ترین فالی هست که دیدم 

حتی کسایی که مث من برای خودشون نمیتونن قهوه بگیرن با تا.روت جواب میگیرن من خیلی اعتقاد دارم بهش

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻