2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعضیا زندگی میکنن بعضیا تحمل

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

چرا فکر میکنی کار خداس؟؟؟ شاید کار خود بنده اس.. درسته خدا گفته پس از هر سختی آسونی هست ولی بعضی بندها خودشون باعث زندکی سختشون هستن. در کل میگم خدا قوه عقل و اختیار داده. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
چرا فکر میکنی کار خداس؟؟؟ شاید کار خود بنده اس.. درسته خدا گفته پس از هر سختی آسونی هست ولی بعضی بند ...

دیگه سختی بسه تصادف دیه بی پولی الان دیگه تحمل بدبختی حیدی ندارم همسنام توی بهترین شرایط ذهنی درس میخونن من انقدر فشار رومه

چرا فکر میکنی کار خداس؟؟؟ شاید کار خود بنده اس.. درسته خدا گفته پس از هر سختی آسونی هست ولی بعضی بند ...

چون کار خداست بسه دیگه هرچقدر تلاش کردیم بازم یک نگاه نمیکنه 

دیگه سختی بسه تصادف دیه بی پولی الان دیگه تحمل بدبختی حیدی ندارم همسنام توی بهترین شرایط ذهنی درس می ...

خب تصادف و... مقصرش خود ادم چون بی احتیاطی میکنه و اتفاقه برای همس... سعی کن ذهنتو اروم کنی سخته میدونم ولی جز صبر و تحمل کاری نمیشه کرد فکر نکن بقیه زندگیشون گل و بلبل همههههه مسملات رو دارن ریز و درشت. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥