2733
2734
عنوان

از دستم گریه کرد چطور جبران کنم؟

557 بازدید | 25 پست

راستش با اقایی ۲ساله هستم ب قصد ازدواج و خانواده ها در جریانن

روش اسم نامزد میتونم بذارم اما عقد نکردیم و فعلا گفتم آمادگی ندارم 

بحث زیاد میکردیم و قبلا من خواسته هامو با دستور دادن ‌‌مقایسه میگفتم آنچنان محبتی هم نمیکردم بهش 

دعوای آخرمون قهر کردم و از ماشین پیاده شدم ک برم خلاصه اومد دنبالم و ی ماشینی مزاحمم شده بود بخاطر اینکه شری درست نشه سوار ماشین پارتنر خودم شدم 

تو ماشین شروع کرد ب گریه ، خیلی آدم مغروریه و این حالتشو ندیده بودم 

گریه میکرد ک تو فقط اذیت میکنی اعتماد ب نفس منو‌گرفتی با اینکه همچی دارم حس میکنم هیچی نیستم 

بماند ک بعدش آشتی کردیم و بماند ک دارم سعی میکنم مهربون رفتار کنم 

اما نمیدونم باید چیکار کنم 

حرفای پارسال منم هنوز یادشه 

الان باهم خیلی خوبیم و فقط من نمیدونم چطور باید باهاش مهربون باشم چطور بهش محبت کنم اصلا چیکار کنم ک دلش باهام نرم بشه؟

باهاش مهربون باش ولی قبل از عقد تسلیم خواسته هایش نشو 

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما نمیخاد کاری کنید، کار اصلی رو ایشون باید میکردن ، ک نکردن.

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
وا اگ نمیخایش زیاد چرا دیگ طرفو اذیت میکنی ؟ ولش کن خب ! چه ظالمی 

دوسش دارم من 

اخلاقم باهاش خوب نبود،لجباز بودم 

با زبون خوش چیزی نمیگفتم 

مقایسه میکردم

واقعا با دونه دونه اینجا گفتن نمیشه. کتاب بخون  کتاب هنر زن بودن.  کتاب زنان ونوسی مردان مریخی.  صوت کلید مرد گوش بده. و سعی کن درک کنی. به این فکر کن مسابقه ندارید دعوا ندارید رقابت ندارید. فقط باید با هم بسازیدو زندگی کنید. و خوش باشید. 

باهاش مهربون باش ولی قبل از عقد تسلیم خواسته هایش نشو 

ماهای اول دوستی حد و حدود رو تعیین کردم اونم موافقت کرد 

الان مشکل من اینه ک نمیخوام ازم ناراحت و دلخور باشه و میخوام براش کمرنگ بشه اون جریانا 

واقعا با دونه دونه اینجا گفتن نمیشه. کتاب بخون  کتاب هنر زن بودن.  کتاب زنان ونوسی مردان م ...

باورت میشه همرو خوندم؟ اما کافیه چیزی ک میخوام نشه طرفو نابود میکنم 

البته الان دو هفتست آشتی کردیم و باهاش دارم خوب رفتار میکنم