2733
2734
عنوان

چقدر با تاپیک با دخترم رفتیم اردو دلم گرفت😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 38 پست

عزیزم کسی  نگفته مثل بلاگرا باشید حداقل برای خودتون ارزش قائل شید باشگاه برید رژیم بگیرید ماهی یه بار ارایشگاه برید نه صرفا عمل کنین و کارای دیگه  و  همیشع درامد خونگی داشته باشید 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

منم خیلی دلم گرفت....بیشتر از استارتر برای نظرات بقیه ناراحت شدم که اغلب استارتر رو مقصر دونستن و هی اصرار داشتن مثل بقیه بپوشه و بگرده ..الان عصر ارتباطاته خب این بنده خدا هم مثل من از همه مد روز خبر داره اگه پول و امکانات داشت که خودش انجام می‌داد....

منم مثل استارتر اون تاپیک ماشین ندارم و شوهرم هم نمیزاره ...یعنی دختر منم از من خجالت خواهد کشید؟

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی دلم گرفت....بیشتر از استارتر برای نظرات بقیه ناراحت شدم که اغلب استارتر رو مقصر دونستن و هی ...

برای امضات صلوات فرستادم 🌷

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2731
منم خیلی دلم گرفت....بیشتر از استارتر برای نظرات بقیه ناراحت شدم که اغلب استارتر رو مقصر دونستن و هی ...

استارتر اون تاپیک شوهرش ماشین داشت فقط از این ناراحت بود که راننده نبود و اینکه میگفت ماشین ما خیلی معمولیه

مگه ببخشید هرکس اوضاع جامعه رو نمیبینه واسه چی انقدر باید خودشونو با دیگران مقایسه کنن الان خیلیا همون ماشینی که استارتر داشت رو ندارن همون شهریه که واسه مدرسه بچش داده بود رو ندارن 

ولی رژیم گرفتن و پیاده روی و ی دست لباس مرتب رو خیلیا میتونن به راحتی داشته باشن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

از این دست ناله های الکی و بی معنی که توی نی نی سایت یه طوری شایع هست که انگار واقعیه خیلی خیلی خیلی بدم میاد 

یه جوری اکستنشن و ایمپلنت و کاشت مژه و پیکر تراشی و ژل رو جزو لیست حسرت ها آوردی انگار اینا حتما باید باشه 😐

گیر عزت نفسه که خیلیا ندارن 

آدم عزت نفسش بالا باشه برای سلامت خودش تلاش می‌کنه اندام خودشو درست می‌کنه 

آدم سالم مهارت های خودشو ارتقا میده و خودشو رشد میده 

کاشت مژه و ژل و این کارا دیگه چیه آدم سالم خودشو با همون ویژگی هایی که خلق شده میپذیره هی انگولک نمیکنه خودشو و هی در رقابت با این و اون نیست و هی مقایسه نمیکنه و هی توی فاز کی از همه خوشگتره نمیفته و بچه ش رو هم نرمال تربیت می‌کنه 

اصلا گیر ذهنیش این چیزا نیست ولی حتی اگر هم هست یه فکری واسه خودش می‌کنه 

برای ارتقای وضعیت مالی خودش هم صد خودشو می‌ذاره و تلاش می‌کنه و رفاه و آسایش ایجاد می‌کنه برای خودش و خانواده ش دیگه به لطف اینترنت موقعیت جغرافیایی برای کسب درآمد هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنه هنوز توی عهد وزوزک میرزا هستین و میگین همه جا تهران نیست این همه آدم از دل شهرستان های دور افتاده بلدن مهارت خودشونو استفاده کنن و به نحو احسن پول در بیارن از ناف تهرون اومدن؟ یا فکر میکنین همه ارث گرفتن و یا دزدن؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

نه دخترت زمانی ازت خجالت میکشه که تلاشی برای پیشرفت نکنی...

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
فدات بشم....خیلی ممنون.. منم برای حاجت دلتون صلوات فرستادم

خواهش میکنم عزیزم 

خدانکنه قشنگم 

لطف می کنی مرسی ❤️ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
از این دست ناله های الکی و بی معنی که توی نی نی سایت یه طوری شایع هست که انگار واقعیه خیلی خیلی خیلی ...

ببله درسته واقعآ

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
استارتر اون تاپیک شوهرش ماشین داشت فقط از این ناراحت بود که راننده نبود و اینکه میگفت ماشین ما خیلی ...

عزیزم علاوه بر ناراحت بودن از مدل پایین ماشین اشون، انگار تو محوطه اردو فقط اجازه داده بودن مادرها ماشین بیارن تو و چون این خانوم ماشین نداشت نزاشته بودن حتی ماشین شوهرش بیاد تو تا وسایل ها رو بزارن ...خودش مجبور شده بود وسایل رو بیاره....بچه های دیگه می‌رفتن هی از ماشین مدل بالای مادرشون وسایل و اسباب بازی میاوردن..و بقیه مادرها با ماشینشون میز و صندلی کمپینگ آورده بودن..اختلاف طبقاتی خیلی تو چشم بوده...علاوه بر اینها استارتر میگفت اگه رانندگی هم بلد باشه شوهرش همون ماشین مدل پایین رو هم دستش نمیده....معلومه برای سایر کارهای زیبایی هم هزینه رو داشته باشن هم شوهرش زیاد همکاری نمیکنه....خیلی دلم سوخت ...وقتی جیبم پر نباشه و ماشین زیر پام نباشه هرچقدرم هیکلم خوب باشه بازم بچم کم میاره دیگه...نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

نه دخترت زمانی ازت خجالت میکشه که تلاشی برای پیشرفت نکنی...

ما که شب و روز در تلاشیم .... شوهرم هرچقدرم برای من بد باشه انصافا برای دخترمون داره از جونش مایه میزاره....انشالله خدا نظری به ما بکنه

خانم همسایه ما تا چهارم دبستان درس خونده

دندان هاش کامپوزیت کرده مدام ژل لب و تاتو و رنگ مو تاتو بن مژه و کلی دستکاری توی صورتش انجام میده 

حداقل ماهی دو تا مانتو می خره 

دخترش که 13 سالشه یه جدول ضرب بلد نیست 

مدرسه غیر انتفاعی می ره 20 میلیون تومان هزینه اش شده توی این سن آرایش می کنه و فقط دنبال مد و لباسه

پدر خانواده دو شیفت کار می کنه کار ثابت هم نداره 

خانم حداقل ماهی 10 میلیون خانم واسه خودش خرج می کنه هیچ پس اندازی هم ندارن و مستاجرن 

با احترام و عرض معذرت 

خانم همسایه ما یه نمونه از مادران بی عقله سرزمین ماست 

خانم همسایه ما تا چهارم دبستان درس خونده دندان هاش کامپوزیت کرده مدام ژل لب و تاتو و رنگ مو تاتو بن ...

اما این خانوم در مورد پسند اکثریت جامعه هست...نمونه اش هم نظرات کاربران همین جامعه کوچک نی نی سایت.....‌‌تازه بچه اش هم بیشتر از مادرش راضیه.....

اما این خانوم در مورد پسند اکثریت جامعه هست...نمونه اش هم نظرات کاربران همین جامعه کوچک نی نی سایت.. ...

درسته جانم با حرفت موافقم 

دختری که با سن کم سرش مدام توی گوشیه فقط دنبال مد و لباسه آینده اش چی میشه؟ خدا داند