2752
2734
عنوان

دوماهیی میشه که رابطه نداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1805 بازدید | 89 پست
اصل ازدواج اینه باید حل بشه راه حل نمیدم طلاق بگیره میگم به شوهرش بفهمونه که چرا ازدواج کرده و اینکه ...

رابطه جنسی مهمه ولی نه در حدی که بخواین بخاطر رابطه ازدواج کنین

زندگی عشق داره غم. داره خوشحالی داره و....

شاید اون مرد بنده خدا نه خیانت کرده نه خودارضایی میکنه.کاش اینقدر ادمارو زود قضاوت نکنید

شاید بنده خدا ذهنشو یه چیزی درگیر کرده شاید افسردگی کرده شاید حالش خوب نیست شاید ازهمسرش دلشکست و ...

عزیزم چندساله ازدواج کردین و چندسالتونه از اولش اینجوری بوده یا اینجوری شده 

دوساله ازدواج کردیم اولش همینجور بود الان بدتر شد

انگار تا اون موقع جات خالی بود؛انگار دنیام همون جا که تو وایسادی بود!!❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نطر شرع و علم رو گفتم حالا تو از اونا خودتو بالاتر میدونی  خدا شفات

عزیزم رابطه جنسی مهمه

ولی نه درحدی که بخوای بخاطر رابطع جنسی ازدواج کنی

بازم تاکید میکنم شما فقط با شهوتتون ازدواج کردین وبه احتمال زیاد عاشق همسرتون نیستین یا علاقع زیادی بهش ندارین

وگرنه نظرتون اینطوری نبود

ادم حق اینو داره با همسرش رابطع برقرارکنه نه جوری که تو کل زندگیشون  فقط زوم شه رو اون رابطه

اسی اینا رو ما زنا خودمون میتونیم حلش کنیم البته منظورم خدای نکرده خود..ارزایی نیست بلکه با سیاست. ...

عزیزم اصلا هیچ جوره تحری نمیشه

قبول میکنم

2731
خیلی بده من خودم هاتم شوهرم با اینکه معمولیه ینی ن سرد نه گرم حد وسط بازم اذیتم 

منم دقیقا همینجورم

بهش پیاز زیاد بده😐 جلوش هی لباسای س...سی بپوش یا خودت با عشوه تموم پیش قدم رابطه شو

فایده ندارع

رابطه جنسی مهمه ولی نه در حدی که بخواین بخاطر رابطه ازدواج کنین زندگی عشق داره غم. داره خوشحالی دار ...

نگفتم مرد این کارهارو انجام میده درست بخون کامنت هارو.

گفتم برای جلوگیری از این عوارض برای استارتر باید مرد تهدید بشه به طلاق بیاد مشاوره

مشاوره تشخیص بده 

واینکه خود خدا گفته زن ومرد بیان کنارهم ارامش بگیرن و هم کفو باشن یک شاخصه اصلی کفویت کفویت جنسیته مگع میشه اب نخورد نیاز فطری بدنشه . چرا برای رفع این نیاز تلاش نکنه

رابطه جنسی مهمه ولی نه در حدی که بخواین بخاطر رابطه ازدواج کنین زندگی عشق داره غم. داره خوشحالی دار ...

آره افسردس

بگو میرم دادخواست طلاق میدم  ادم برای رفع نیازش ازدواج کرده وگرنه خونه پدر براش بهتره

فقط رف نیاز نیست گلم ادم در هفته شاید ۳ ساعت باشه رفع نیاز و ازدواج با ادم درست ته خوشبختی