2733
2734
عنوان

لطفا بیاین از بعد تتو ابرو بگید

706 بازدید | 9 پست

من تصمیم گرفتم هاشور بزنم چون هیچی ابرو نداشنم فقط یذره سر ابرو دارم رفتم یه سالنی که چندتا مشتریاشو دیده بودم راصی بودن من رفتم اصلا بیحس نمیشدم😢تمام مراحل تتو رو حس کردم دلم کلی ریش شد و مشکل دیگم اینکه بخاطر مصرف قرص ال دی ابروهام رنگ نمیگرفت و مجبور شد چندبار روی ابروم بکشه تا بلخره یکم رنگ گرفت حالا ...

حالا دیروز که از سالن اومدم ابروهام ورم داشت و قرمز ... الان ورم و قرمزیش تموم شده فقط چربش میکنم توی ابزوم دون دون های قرمز داره ...یکمم پهنه که گفت زخمات بریزه باریک میشه فردا میشه 3روز ... لطفا بگید بعد 3روز چه اتفاقاتی میفته؟ زخما چجوری میریزه؟ بعدا که آب بزنم ب ابروها چ فرقی میکنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم شنبه میخوادهاشورکنه...همش براش نگرانم خراب نشه ابروش.قبلاتتوکرده بود.

فک کنم باید40روزصبرکنی بعدش دوباره ترمیم کنی

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2742

منم ابروهام هاشوره شما چه رنگي زدين؟بعد از سه روز بازم بايد چرب بكني تا دوهفته چرب نگهش دار ابروهات باريكتر ميشه و به مرور هم كمرنگتر ميشه 

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2738

دیدم نیستین رفتم 

.. والا نمیدونم خوب شده یا بد😕هم خیلی چربه هم پهن .. راستش پشیمون شدم چون من سرکارم میرم اصلا از بعدش خبرنداشتم الان شنبه با این وضع و چربیه روی ابروهام باید برم سرکار ... کاش نمیرفتم تتو 😢 میگروبیلدینگ بهتره اصلا خونریزی نداره طبیعیه فقط گرونه

میدونین چرا تو ذوقم خورد؟ چون تمام اینستا عکس های تتوی هاشور ترتمیز و بدون خونریزیه ..تمام عکسا مال همون لحظه ی اتمام کاره و همه تمیز بدون خون منم روهمین حساب رفتم ولی ابروم همش ابخون داره و چرب باید نگه دارم پهن هم هس😢