2752
2734
عنوان

آقایون لطفا بیان

353 بازدید | 28 پست

از من که گذشت ولی لطفا تا به بلوغ فکری و عقلی نرسید و احساس نکردین که میتونین تشکیل خانواده بدین با روحیه دختر مردم بازی نکنین

من نه رفیق کسی بودم و..چیزی مشکل من اعتماد به طرف مقابل بود که متاسفانه فریب خوردم

امروز دیگه گفتم طلاق می‌خوام  و مرگ احساسمو حس کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همه ک یکی نیستن    آدم دوتا چشم داره با ی چشم نباید ب همه نگا کنه      انتخاب تو یا من غلط هس  بقیه چ گناه دارن       خودمون راهمونو انتخاب میکنیم  خودمونم تاوان پس میدیدم      خیلیارو دیدم بدون احساس نفس میکشن در کنارش  ولی زندگی نمیکنن     

2731
عزیزم همه ک یکی نیستن    آدم دوتا چشم داره با ی چشم نباید ب همه نگا کنه     &nbs ...

چطور انتخاب کردین که غلطه ؟البته خیلی خانوماهیچی نمیگن از درون زندگیشون خرابه 

لطفا منو تعلیق نکنید 
چیشده گلم چیکارت کرده مگه.... اقایون در این مورد نظری ندارن حرفی ندارن بگن

روز اول همش دروغ گفت بهم

یه سال استرس کشیدم از دخالت مادرش و خانوادش 

ام اس گرفتم دیگه قبل عید تحملم تموم شد من دخترم و باکره گفتم جدا میشم حداقل آرامشم برمیگرده

30کیلو کم کردم 

روز اول همش دروغ گفت بهم یه سال استرس کشیدم از دخالت مادرش و خانوادش  ام اس گرفتم دیگه قبل عی ...

اوووه سی کیلو....چقد سخت.....هر موقع حس کردی واقعا دیگه نمیتونی بهترین تصمیم همینی ک گرفتی....ولی تا جایی ک میتونی ب خودتو زندگیت فرصت بده....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
استاتر واقعا میخولی طلاق بگیری ؟مگه چی شده ؟

آره 

دیگه بسه توی این رابطه ام اس گرفتم چقدر گریه کردم 

چقدر کاهش وزن داشتم و..... چقدر خانوادش دخالت کنند من چیزی نگم

الان عقدم فردا روز چیکارا که نمیکنن

نمی‌خوام دیگه

اوووه سی کیلو....چقد سخت.....هر موقع حس کردی واقعا دیگه نمیتونی بهترین تصمیم همینی ک گرفتی....ولی تا ...

هیچی نداشت من گفتم مرد هست کمکش میکنم 

خونه دارم جهیزیه کامله

یه سال نگه داشتن حالا میگن پول نداریم وام ازدواج بده عروسی برات بگیریم

آره  دیگه بسه توی این رابطه ام اس گرفتم چقدر گریه کردم  چقدر کاهش وزن داشتم و..... چقدر ...

حرف مردم ممکنه خیلی اذیتت کنه خیلی دشمن شاد میشی ولی اگه نمیتونی تحمل کنی تصمیمت درسته 

لطفا منو تعلیق نکنید 
هیچی نداشت من گفتم مرد هست کمکش میکنم  خونه دارم جهیزیه کامله یه سال نگه داشتن حالا میگن پول ...

ارزش نداره بنظرت ؟؟تههههه قلبت ازش سیاه شده و واقعا دیگه نمیخوایش....؟؟

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
حرف مردم ممکنه خیلی اذیتت کنه خیلی دشمن شاد میشی ولی اگه نمیتونی تحمل کنی تصمیمت درسته 

ببین من ام اس گرفتم و تا آخر عمر درمان ندارد 

برام اصلا دیگه هیچی مهم نیست دلم میخواد آرامش داشته باشم