2752
2734

من اصلا خواب راحتی ندارم‌و روی تخت خوابیدن حساس شدم 

اصلا یه چیز‌کوچیک هم حتی زیر کمرم باشه نمی تونم راحت باشم دوست دارم رو زمین صاف بخوابم بدون اینکه حتی چیزی پهن کنم بهش گفتم من نمی تونم اینجا کنارت بخوابم حالا بدش اومده 

چجوری بهش بفهمونم؟!

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب اینطوری سرد میشه ک بنده خدا

راحت نمی تونم بخوابم رو تخت

پایین تخت می خوام بخوابم😐

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

ماهم جدا میخوابیم ولی رابطه و عشق و محبت روزانه برقراره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خب بهش بگو اینجوریم بیا باهم رو زمین بخوابیم

تازه قبلا رو تخت ینفره بودیم له میشدم😑

خب حرف زدنت بد بوده میگفتی رو تخت اذیتم یعنی چی کنارت نمیتونم بخابم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
برا ما این قضیه برعکسه و خیلی بدم میاد! بنظرم میتونه عادت کنه به روی تخت خوابیدن ینی چی خب

من خودم اصلا نمی تونم راحت باشم روی تخت دل بیدارم همش می ترسم پرت بشم پایین یا کمرم اذیت میشه