2737
2739
عنوان

شوهرخواهرم ب بچه ام میگه بابا 😳

1614 بازدید | 70 پست

مرتیکه انگار عقل نداره ‌. هر وقت بچه مو میبینه میگه سلام بابا . بدم میاد. بگه سلام عمو . اخه بابا 🤢 دیروز شوهرم شنید عصبانی شد میگفت میخواستم بزنم دهنش

چ ربطی داره منم مرد همسایه امون بهم میگه سلام بابا جون

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

می خواد دعوا راه بندازه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

به بچت یاد بده وقتی دیدش بگه سلام بابابزرگ 

سلام جنت ی 🤣😂

خود به خود از سرش میافته

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740
😳😳

همسن پدرم هستن 

همه چیز رو نباید به نیت بد گرفت

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

ببخشید اسی🧡

دوستان من یه چنل تل-گرام دارم توش آموزش های زبان انگلیسی رایگان میذارم + آثار موسیقی به همراه ترجمه 

هررررر سوالی هم داشته باشی رایگان جواب میدم 

میشه مهربونی کنی جوین بشی؟🙂🧡🙏🏻

درخواست بدید براتون لینک میفرستم🙏🏻🧡

هر که عاشق شد معلم میشود♥️
2706