2752
2734
عنوان

پسرم یه خواب بد دیده😢😢

304 بازدید | 32 پست

سلام 

پریشب بیدار شد اومد پیش من گفت میشه پیشت بخوابم گفتم اینجا جا نمیشیم بریم اتاق تو بخوابیم

گذاشتمش تو تختش خودمم پایین تخت.

گفت نه مامان یه خواب بدی دیدم که باید حتما بغلت بخوابم.اومد پایین کنار من اومد بغلم محکم منو بغلم کرد و خوابید.دستمم ازش شل میشد فوری نیگفت بغلم کن

فرداش گفتم چه خوابی دیدی اول گریه کرد نگفت بعدش اومد گفت میخوام بهت بگم.گفت که خواب دیدم دارم تو رو از دست میدم.گفت یه جوری بود انگار بازی بود تو یه مرحلش نوشته بود از دست دادن مادر.بعد گفت یه چیز نامرئی داشت منو از تودور میکرد

تعبیرش چیه؟

خودمم دیشب خواب دیدم عروسیم بود داماد هم شوهرم نبود یکی دیگه بود

تعبیرشو کسی میدونه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه خوابا که تعبیر ندارن بچه هست بازی یا فیلمی دیده و ترسیده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

منم چندین بار خواب دیدم عروسیم هست یا مراسم عقد یا خواستگاری شوهر دارم ولی باز میخان بدنم ب یکی دیگه.تو عالم خوابی تو دلم میگم موقعیت الان شوهرم بهتره .وای خدا بچه هام .....بیش از ده بار خواب دیدم