2752
2734
عنوان

طول سرویکس ۲۹ خواهشن بیایید ❌

110 بازدید | 20 پست

دیروز رفتم انومالی گفت طول سرویکسم ۲۹ چیکار کنم حالا واژینال هم گرفت

سونو انتی ک رفته بودم بازم واژینال طول سرویکسم گرفته بود ۳۸ بود  

خیلی ترسیدم قرار بد ظهر برم دکتر 

تا الانم خیلی رعایت میکردم فقط خونمون پله داره ۲۰ تا اونم کم رفتم بیرون کلن تو خونه کار نمیکردم فقط درحد غذا پختن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید استراحت کنی

حدود بیست رو فککنم سرکلاژ میکنن، حدود سی باید استراخت باشه

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
اگر واژینال ۲۹ باشه دکتر بهت شیاف و استراحت میده..ایستادن یا نشستن برات خوب نیست فقط باید دراز بکشی.

تا الانم همینطور بود همش استراحت میکردم چون اول بارداریمم لگه بینی اینا داشتم باز من خودم رعایت میکردم ... نمیدونم واقعا ولی ی فنر بهم گفت چون بچه ات پسره اینجوریه 

تا الانم همینطور بود همش استراحت میکردم چون اول بارداریمم لگه بینی اینا داشتم باز من خودم رعایت میکر ...

بهش فکر نکن استرس خیلی بده..ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤
 ان تی۳۸ بود ... انومالی گفت ۲۹

چند هفته ای؟ من 15هفته 29بودم دکتر دو هفته استراحت مطلق و امپول بهم داد گفت اکر بالا بره استراحت نسبی میکنی تا دنیا بیاد که بالا نرفت هفته 17دیگه سرکلاژم کردـ

همتا اسم خـودمه♥
2706