2752
2734
عنوان

تو اعصاب خوردی چکار می کنی؟

248 بازدید | 26 پست

بعضی ها میگند میریم خونه رو می سابیم تا اعصاب مون آروم بشه   یا اون روز همین جا یه دختره دبیرستانی که اعصابش حالا نمی دونم بخاطر چی خورد شده بود گفت نشستم سه ساعت درس خوندم تا حواسم پرت بشه  و حالا من تو اعصاب خوردی شدید با هیچ کار نکردن یا کار بی خود کردن آتیش می ریزم تو هیزم بی حوصلگی و اعصاب خوردی م   تا بعد ساعتها که یه خرده ازون التهاب کم شده ببینم حالا بیشتر از  اون اعصاب خوردی قبل  ،این تعلل و هیچ کار نکردن الان داره من رو می خوره و می‌ره تو اعصابم

اگه اعصاب خوردیم از ناراحتی باشه گریه میکنم

ولی دراکثر مواقع وسواسم شدید میشه میفتم به جون اتاق و وسایلام با وایتکس همه رو میسابم

هی خودمم سرزنش میکنم اعصابم بدتر به خاک بره

بعد همش به اطرافیان هم میپرم

نمیشه باهام حرف زد اصن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر کردن بیشتر تو رو تحریک میکنه به بد دیدن اوضاع

بعضی مواقع جوابه مثلا میگم اون اینو گفت شاید تقصیر من بوده من این حرفوزدم و خودمو گول نمیزنم اگر واقعا کارم بد باشه قبول میکنم و اروم میشم اگر هم نه اتیشم بیشتر میشه

اگه اعصاب خوردیم از ناراحتی باشه گریه میکنم ولی دراکثر مواقع وسواسم شدید میشه میفتم به جون اتاق و و ...

پس اون خونه تمیزی چون مرتبط به وسواس میشه،هیچ چاره ساز نمیشه،خوب به جای اتاق خودت جاهای دیگه رو تمیز کن کثیفه که اون جور وسواس جولان نده

پس اون خونه تمیزی چون مرتبط به وسواس میشه،هیچ چاره ساز نمیشه،خوب به جای اتاق خودت جاهای دیگه رو تمیز ...

نه اصن چاره ساز نیست بدتر اعصابمم بهم میریزه چون هی میگم اینجا کثیفه اونجا کثیفه هی اعصابم داغون میشه

خب جاهای دیگه بوی وایتکس خفه میکنه خانواده رو غر میزنن باز بدتر عصبی میشم

اتاق خودم 

وسایل خودم

یا چیزایی که خودم باهاشون سروکار دارمو تو کل خونه

تمیز میکنم

نه اصن چاره ساز نیست بدتر اعصابمم بهم میریزه چون هی میگم اینجا کثیفه اونجا کثیفه هی اعصابم داغون میش ...

وای وای اون وایتکس که خودش محرکه اعصاب به هم زدن هست ،این بار بدون وایتکس حداقل تمیز کن

وضو میگیرم قرآن میخونم 

انقدر آرامش میده بعدِ یه مدت کلا دیگه عادت میکنی بی حوصله نمیشی🥰

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم
نمیشه این انرژی ت رو بگیری باهاش بدو یی

نع با دویدن آروم نمیشع اتقد با جیغ بزنم وحرف بزنم و فوش بدم ک دیگع چیزی واسع گفتن نداشتع باشم بعدم باید خودمو بزنم ک بتونم گریع کنم و دلم نترکع