2733
2734

الان رفتم آگهی ها رو نگاه کردم برا ٦ , ٧ ساعت مثلا زده از ٩ صبح تا ٤ بعدازظهر , ماهی ٤ تومن  خیلی خیلی کمه مردم خیلی بیچاره شدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم کجایی‌ولی اینجا فروشندگی از ۹صبح تا ۸شب ۲۰تومن.تهران

اون مطمئن باش به اندازه ۵۰ میلیون ازش کار میکشن مثل کارمندای فروشگاه های زنجیره ای یا کارگر های کارخانه. 

با این حقوقها نمیصرفه واقعا کار کردن

والا الان کارگر ساده هم با حقوق وزارت کار که با اضافه کار میشه ۱۳_۱۴ تومن نمی‌مونه سر کار ،من نمیدونم اینا چرا با این حقوق کم کار میکنند اصلا

اون مطمئن باش به اندازه ۵۰ میلیون ازش کار میکشن مثل کارمندای فروشگاه های زنجیره ای یا کارگر های کارخ ...

نه اتفاقا.حتی تی و جاروهم نداره.فقط لباس فروختن

تورو سننه قربونت برم!!!!
اینجا دختر عموم منشی پزشکه سونوگرافیه  صبح 8 تا 1 عصر 5 تا 8 میره یک و پونصد

این رسما خرکاریه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
فروشنده فروشگاه همسرم از ۹ صبح میاد تا ۱۱ شب ۲۳ تومن. فکر کنم حقوق فروشنده ی خانم و اقا متفاوته.

ببین ساعت کاری چقدره? بیچاره دیگه زندگی نداره که حالا درسته پولش ظاهرا خوبه ولی تایمش فوق العاده زیاده