2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم دکتر بهم سی تا قرص اووبوست ، قرص متفورمین ، لتروزول و دوفامد داد

من از سه قاعدگی تا هفت قاعدگی شبی دو تا لتروزول خوردم - و اووبوست هر شب  تا تموم شد - متفورمین بیشتر اوقات فراموش کردم بخورم - دوفامد هم از 15 قاعدگی تا 25 قاعدگی خوردم - ماه اول پریود شدم - ولی این ماه خودم زدم به بیخیالی گفتم هر چی خدا بخواد قرصام فقط خوردم -این ماه تستم مثبت شد 

گرده نخل و عسل هم خوردم 

خدایا نی نی ام سالم به دنیا بیاد
2731

من این ماهی خیلی سمنو خوردم نمیدونم کدوم تاثیر داشت - من پرولاکتینم بالا بود باید حتما قرص بخورم تا پریود بشم - به نظرم هر چی بالایی بخواد همونه 

پلیکیستم هرماه با دارو دوتا فولیکول خوب دارم ماه قبلمiui کردم ولی نشد شوهرم مخالفهivf

چرا مخالفه بالاخره علم پیشرفت کرده این همه راه حل پیدا شده ،،، نا امید نشو ولی حتما تو یه مرکز ادامه بده ،،شاید راهش سخت باشه هزینه بر باشه یا زمان بر باشه ولی ان شاالله نتیجه میگیری ‌...

منم منتظرم و فهمیدم همسرم مشکل داره اگه به دارو درمانی جواب نده مجبورم آی وی اف کنم ،،،خیلی ناراحتم که چرا مثل بقیه راحت باردار نشدم ولی خب خواست خداست دیگه 🥺

ان شاالله هردومون به زودی نتیجه بگیریم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
چرا مخالفه بالاخره علم پیشرفت کرده این همه راه حل پیدا شده ،،، نا امید نشو ولی حتما تو یه مرکز ادامه ...

یکی از آشناهامون بعد ده سال بچه دار شد- بهم گفت گرده نخل با عسل بخورم - یعنی هم خودم هم همسرم

یکی از آشناهامون بعد ده سال بچه دار شد- بهم گفت گرده نخل با عسل بخورم - یعنی هم خودم هم همسرم

گرده نخل از کجا گرفتی

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ازکوحا گیر اورد

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
من این ماهی خیلی سمنو خوردم نمیدونم کدوم تاثیر داشت - من پرولاکتینم بالا بود باید حتما قرص بخورم تا ...

توهم ترشح سینه زیاد داشتی ؟

من هفته ۱۷ هستم  خیلی ترشح سینه دارم. بارداریمم طبیعی بود .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
نمیدونم از طرفیم دستش خالیه هر دوسه ماه یه بار برا خونه ای که درحال ساخته ۴۰۰.۵۰۰ م میریزه...فعلا اص ...

چرا نمی تونی لاغر شی انگیزه از این بالاتر که می خوای مادر شی؟؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
نمیدونم از طرفیم دستش خالیه هر دوسه ماه یه بار برا خونه ای که درحال ساخته ۴۰۰.۵۰۰ م میریزه...فعلا اص ...

ان شاالله که به زود زود دامنت سبز میشه عزیزم 🌹

من این ماهی خیلی سمنو خوردم نمیدونم کدوم تاثیر داشت - من پرولاکتینم بالا بود باید حتما قرص بخورم تا ...

اگ پرولاکتین بالا باشه چی میشه مگه ؟

اگ پریود نشی چی میشه . اخه دلت میاد نکن صبر کن .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
اره واقعا خدا به اونایی که نمیخوان و لیاقتشو ندارن زودی بچه میده ولی به مایی که اینهمه تلاش میکنیمو ...

اره دقیقا روزانه هزارن نفر میرن بچه های ناخواسته اشون رو سقط میکنن یا خیلیا حتی روابط نامشروع ولی زود باردار میشن ....

حکمت خداست ان شاالله که بعد این همه صبر و سختی آسانی اش رو هم میده