2752
2734
عنوان

دارم دق میکنم از دست این شوهر بیشعورم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 128 پست
والا شوهر من با من ک درست نیست رفتارش اونقدرا ولی پدرمادرم ک صدسال یبار هم سراغی از ما نمیگیرن و کلا ...

من برعکس پدر مادرم خیلیم کمک مالی میکنن بهمون خییلیییییی ولی شوهرم نمک نشناسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خودت داری میگی نمک نشناس و بیشعوره  از اینجور آدمی چه توقعی داری  منم همین مشکلو داشتم ...

چرا انقد این مردا عوضین مادر خواهر خودش هر روز خونه من پلاسن با  هر بهونه ای

2731

خدا لعنت کنه هر مردی که زنشو اذیت میکنه پیش اینو اون شرمنده میکنه ...

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔

چه بد

احتمالا چون خونوادگی اینجورین رو شوهر شما هم تاثیر گذاشته.. من وقتی عقد کردم هرازگاهی میومدم خونه ی مادرشوهرم یه هفته میموندم چون راهمون دور بود بعد متوجه شدم هر وقت برادرشوهرام با خونواده ی زنشون رفت و آمد دارن مادرشوهرمینا ناراحت میشدن و کم محلیشون میکردن ولی اگه یه زره برادرشوهرام بد خونواده ی زنشون رو میگفتن یه ذوقی میکردن.. حتی یه بار شنیدم مادرشوهرم با ذوق به پدرشوهرم میگفت پسرمون چند وقتیه نمیزاره زنش بره خونه ی باباش 😐جاریمم خیلی ساده بود هر چی میشد میومد واسه اینا تعریف میکرد میگفت دیشب میخواستم بابامینا رو دعوت کنم خونم شوهرم گفته بابا تینا حق ندارن بیان خونه ی من... مادرشوهرمم به ظاهر اخ و اوخ میکرد ولی ته دلش قنج میرفت و انقدر پسرشو تحویل میگرفت.... بله عزیزم رفتار خونواده خیلی مهمه