2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بحث شعوره .باید برسه که نمی‌رسه . کافیه طرف بگه پول ندارم بچه رو ببرم دکتر . شروع میکنن به تز دادن که نداشتی چرا آوردی . بابا شاید طرف یهو مشکل پیدا کرده شاید تازه بیکار شده .ما چه خبر داریم از زندگی آدمها 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

خب اگه کارش حرفش اشتباه بود دقیقا چرا باید تایید بشه و‌دلداریش داد؟

که اکثر تاپیکا اینجورین که طرف میدونه اشتباه کرده ولی تاپیک میزنه یکی تاییدش کنه که خیالش راحت بشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خب با زبون خوش بهش بگن اشتباه از خودت بوده نه با رفتار تند

ببین ی کاربری بود داشت تک ی تاپیک همه را امر به معروف میکرد ، ک آره من مسلمونم 

بعد خودش پست زده ایشالا داداش ۹ ساله ام سرطان بگیره از دستش راحت شم😐😐😐خب الان باید تشویقش کرد اینطوری حرف میزنه

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
خب اگه کارش حرفش اشتباه بود دقیقا چرا باید تایید بشه و‌دلداریش داد؟ که اکثر تاپیکا اینجورین که طرف ...

و کسی برای مشورت نمیاد . میان فقط اطلاع رسانی کنن ک آی مردم من فلان کار اشتباهو کردم .حالا ده صفحه تاپیک میگن نکن نکن کافیه یه نفر بهش تایید بده دیگه میره از تاپیک بیرون . و به تخمکش هم نمیگیره حرف بقیه رو

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
خب اگه کارش حرفش اشتباه بود دقیقا چرا باید تایید بشه و‌دلداریش داد؟ که اکثر تاپیکا اینجورین که طرف ...

مثلا میاد میگه با دوست پسرم رابطه داشتم مادرمو زدم به پدرم فحش دادم و با مرد زن دار رفتم تو رابطه دلداریم بدید میگن عزیزم اشکال نداره خودتو ناراحت نکن همه چی درست میشه 

خیلی هم پا فراتر میزارن خوب کاری کردی افرین بهت  کمشون هم بوده میخواستن فلان کارو نکنن 

لنگش همین جاری که رفته بود چوقولی جاری رو به مادر شوهر کرده بود کاننتها خوندن داشت 

و کسی برای مشورت نمیاد . میان فقط اطلاع رسانی کنن ک آی مردم من فلان کار اشتباهو کردم .حالا ده صفحه ت ...

😂😂😂

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
😂😂😂

والا سر اون تاپیک چقدر من حرص خوردم نامزد دختره زنگ زده بود ک مادرم دعوتت کرده شام اما تو نیا دعوا هم انداخته بود پسره ‌.انگار پسره راضی نبود. بعد هی کاربرا گفتن نرو و رو انتخاب نامزدت فکر کن و فلان 

این دنبال انتخاب لباس بود 

آخرم رفت مهمونی اومد گفت پسره بهم کم محلی کرده😖😂 پر بازدیدم شده بود فکر کنم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
والا سر اون تاپیک چقدر من حرص خوردم نامزد دختره زنگ زده بود ک مادرم دعوتت کرده شام اما تو نیا دعوا ه ...

باور کن ۹۰ درصد کاربران اصلا نمیان اینجا مشورت بگیرن 

فقط میان راجع به اون موضوع صحبت کنن ، تخلیه ذهنی بشن 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠