2733
2734
عنوان

بابام نامردیمو بهم زد

493 بازدید | 19 پست

پسر خوبی بود خیلی خوش اخلاق و مهربون بود همین طور فوق العاده خوش تیپ شغل دولتی هم داشت ولی بابام همون اول مخالف بود وبه اسرار مامانم و عمم قبول کرد نمی دونم چی دیده ازش که اخرش کار خودش کرد یه روز نبود بگه باید بهم بزنی 

واقعا دلم براش میسوزه چقدر بیچاره گریه کرد 

هر وقت هم از بابام دلیل می خوام میگه تو اینده بهتری داری 

میگه اصلا ناراحت نباش بچسب به درس و مشقت

اخه من با همچین روحیه ای می تونم دیگه درس بخونم ؟

به عموم گفته دوس دارم دخترم پزشکی بیاره  لیسانس گرفت میفرستمش پیشت، عموم آمریکا زندگی میکنی 

نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت از یه طرفم اصلا برا کنکور اماده نیستم تویه گودال بزرگم که هرچی دست و پا میزنم نمیشه ازش اومد بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مادرت صحبت کن اون با پدرت حرف بزنه اگر میخوایش

اما منم با بابات هم نظرم

همه اینایی ک تو این سایتن از بینشون اکثرا متاهلن هر شب هم کلی تاپیک خیانت و بحث و دعوا و کم محلی همسر هست

عشق و عاشقی مال ۲ سال اوله بعدا روال عادی میشه و کلا زندگیت عالی هم باشه پشیمون میشی و حسرت اینو میخوری کاش درس می‌خوندم 

سعی کن کل تمرکزت رو بذاری روی کنکورت 

حالا امسال نشد انشالا سال دیگ برو کلاس و ...یا پیش عموت برو بخون

اگ ک نمیتونی اینجا درس بخونی هماهنگ کن بری پیش عموت درس بخونی هم فکرت آزاد میشه هم بهتر درس میخونی و نتیحه بهتری میگیری 

2731

میتونستی نامزد کنی که هم بشناسی طرف رو و هم اجازه ی ادامه تحصیل رو ازش بگیری و بعدشم برید پیش عموت

باید مخ باباتو خوشگل میزدی . اگه الان دیر شده فقط به آینده ات فکر کن و دیگه ذهنت رو درگیر اونی که رفته نکن . فقط درس بخون و امیدوارم موفق بشی

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
با مادرت صحبت کن اون با پدرت حرف بزنه اگر میخوایش اما منم با بابات هم نظرم همه اینایی ک تو این سای ...

عموم از نظر مالی کمکم نمی کنه اگه لیسانس بگیرم می تونم بورسیه بشم کلا خساست تو خون بابام و عمومه 

حالا با مادرت صحبت کن اون ب بابات بگه یا خودت بگو

بگو منم نامزدمو میخوام در کنارش درسمم میخونم ب نامزدتم بگو ک با پدرت یا یکی از نزدیکان پدرت حرف بزنه و بگه ک مخالفتی نداره در عوض شماروهم حمایت میکنه

بگو

اما الان فکرم خیلی درگیره و نمیتونم درس بخونم منو بفرستین پیش عمو وگرنه اصلا اینجا نمیتونم درس بخونم شاید برم اونجا فکرم آزاد بشه و از یادم بره

پسره شرایطش خوب بوده ولی نه واسه شما. شما که انقدر موقعیت خوب داری چرا درستو نمیخونی؟ وقتی عموت امریکاست و پایه است که تورو ببره.وقتی بابات حتی با لیسانس حاضره شمارو بفرسته بری پس چرا جدی تلاشتو نمیکنی.؟ درس نخونده هنوز کنکور نداده هول شوهری؟ کاش باباتو عموت ،بابا وعموی من بودن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

میدونی عزیز 

یک سنگ بزرگ جلوی پات گذاشتن: پزشکی 

برای فرار از اون مایلی ازدواج کنی 

اما ازدواج یک خانم در دنیای امروز تا زمانی که دانشگاه نرفته و شغل و کاری نداره اشتباهه

بهترین خواستگار وفتی چند سال بگذره و وابسته مالی باشی میشه ارباب شما 

تصمیم پدر برای اینکه زود ازدواج نکنی درسته 

اما در مورد دانشگاه باید به  توان و تلاشت توجه کنند و کاری که برات مقدور نیست رو نخوان