2752
2734
عنوان

کسایی که کنکور قبول نشدن بیان!🙂

206 بازدید | 15 پست

سلام یه چیز میپرسم راست و حسینی جواب بدین واقعا بکوب خوندین ک قبول نشدین یا الکی میگید خوندیم کنکور سخت بود

اخه من دیدم طرف کلی کلاس میره خانوادش انواع کتاب تست فراهم کردن همشم کلاس میزارن بچمون کنکور داره دختره میره تو رابطه دوستی وفلان خب این ادم با وجود رابطه چطور میتونه تمرکز کنه یا مثلا همش تو اتاق سرش تو گوشی بوده ولی میگفته دارم درس میخونم

یعنی یکنفر از تابستون ۶.۷ ساعت هرروز پیوسته بخونه تست هاشم بزنه مسلط بشه چند ماه اخرم مرور کنه واقعا پرستاری یا فرهنگیان نمیاره؟

هیچه هیچ!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه من خداییش نخوندم این چندسالو  اصلا بکوب نخوندم اصلا اصلا  بخاطر همین از خودم ناراضی ب ...

دقیقا من خودمم نخوندم خیلی خیلییی پشیمونم یجا نوشته نوشته بود و در اخر نکرده هاست ک باعث حسرت میشع

هیچه هیچ!
اونایی که میگن خوندیم قبول نشدیم چرت میگن یانخوندن یا درست حسابی نخوندن این چیزی که گفتی هم ممکن ...

بنظرت بدون وجود مشاوره هم میشه؟

ازمون قلمچی ام ثبت نام کنه

کتاب تست هاشم مثلا کنکوری 1404باشه کتاب تست هاش مال 401باشه؟🥺

هیچه هیچ!

به احتمال خیلی زیاد میاره 

واقعا بیشترین مانع قبولی همین خوب نخوندن و استمرار نداشتنه

شما با روزی ۷_۸ ساعت خوب خوندن تو یه سال میتونی رشته های تاپ رو بیاری 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
منو امسالو نخوندم منظورم سال دیگ بود🥺

عبب ندارن مهم سال کنکوره.

من دهم یازدهم خیلی خوندم حتی تابستونی که وارد دوازدهم می‌شدم هم عالی خوندم اما سال دوازدهم هیچییی خصوصا بعد از کنکور دی اصلا نمیخوندم و نتیجه ای نگرفتم امسال دیگه نشستم درست خوندم امیدوارم همچین درست پیش بره اگه خدا بخواد 💖 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706