2733
2734
نمیدونم دقیقا چجوری انجامش بدم خیلیا میگن خوبه🫠ممنون میشم بگی

ببین برنامه آرامیا رو از بازار دانلود کن... فایل هاشو بزار گوش بده... هر کاری که میگه انجام بده ... حدود ده دقیقه یا ۲۰ دقیقه است هر فایلش ... یک ماه مداوم انجام بدی معجزه اش رو می بینی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لطفا توضیح بده منم نیاز دارم

مدیتیشن یعنی سکوت و رسیدن به خود آگاهی ... رسیدن به خودشناسی و در نتیجه آرامش ... برنامه آرامیا که مخصوص مدیتیشن هست رو از اینترنت دانلود. کن ... فایل هاش رو بزار گوش بده ... هر کاری که تو فایل ها میگن انجام بده ... یک ماه مداوم انجام بدی معجزه اش رو می بینی

رفتم خوب نشدم

من خودمم چون تو محیطمتشنج و پردادو بیداد ودعوا بزرگ شدم پراز اضطراب هستم  احساس میکنم وقتی اضطرابم شدید میشه  وسواس فکری و نجس و پاکیم زیاد میشه  و وقتیآرامش دارم وسواسهامم خیلییییی کم میشه   پس باید اضطرابو از خودمون دور کنیم

بهش توجه نکن منم وسواس داشتم 7-6سال ولی واقعا تنها راهش بی توجهی بود دقیقا مورد اخری رو منم داشتم به ...

خب هی میخوام بها ندم نمیتونم دست خودم نیس فوقش یه نصف روز بتونم🫠💔

حس میکنم اگه اون کارارو انجام ندم اتفاقی میفته براخانوادم هکش به پدرکادرم فکر میکنم کل افکارم همین ش ...

ببین بدون اراده خدا برگی از درخت نمیفته اینو تو ذهن خودت داشته باش هر وقت این افکار اومد سراغت دهنتو به جای دیگه آیی مشغول کن من فک میکنم هرچی بیشتر مشغول باشی کمتر پرش ذهنی پیدا میکنی

بله من اینجوریم البته ن مثل شما ولی ی سری عادتای بد رومخی داشته و دارم ی سریا رو تونستم با نادیده گ ...

من اخه بیشتر از حده مثلا دوبار دسشویی دستامو میشورم دوبار تو آشپزخونه:) باز میرم میشورم یه اعداد خاص مثلا 4 بار 8 بار 

برو پیش روانپزشک . من سرتالین واسم نوشت و کامل درمان شدم . من هم علت پشت کنکور موندنم همین بود

مامانم میگه دارو بخوری مجبوری همیشه بخوری براهمون نمیزاره استفاده کنم خودمم بهش میگم🫠

خب هی میخوام بها ندم نمیتونم دست خودم نیس فوقش یه نصف روز بتونم🫠💔

دقیقا درکن میکنم وگرنه6سال از عمرم وقت وسواسای بی خود نمیشد یک کلیپی دیدم گفت اصلا تو ذهنت میگی اینجا نجسه باید تمیزش کنم(وسواس تمیزی و نجاست هم داشتم که این شدید ترین وسواسم بود)گفت اصلا بگو به درک من میخوام نجس باشه بعضی وقتا واقعاااااااااااا خیلی سختم بود اینکه بقیه میگقتن خوب بیخیالش کاری نداره واقعا خیلی سخت بود بیخیالش بشی دیگه از یک جایی بریدم خسته شدم نمیتونستم بکشم یک دختر بچه با کلی وسواس خیلی حرفه برا همین گفتم بیخیال اونقدر تو ذهنم رزه میرفتن که ن باید تمیز باشه و اینا من دایم سر خودم داد میزدم منن اصلاااااااااااا میخوام نجس باشم به تو چه حتی الانم که الاننه واقعا تعجب میکنم چطور اون دوران و گذروندم فقط راهش بی توجهه منم رفتم دکتر اصلا تاثیر نداشت فقط دو روز اوکی بودم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
مامانم میگه دارو بخوری مجبوری همیشه بخوری براهمون نمیزاره استفاده کنم خودمم بهش میگم🫠

نه اصلا اینطور نیست من ۶ ماه خوردم بعد که کامل خوب شدم دیگه نخوردم . مادر منم به شدت مخالف بود حتی از رفتن به دکتر بعد که دید خیلی حالم بده قبول کرد .

مدیتیشن یعنی سکوت و رسیدن به خود آگاهی ... رسیدن به خودشناسی و در نتیجه آرامش ... برنامه آرامیا که م ...

ممنون عزیزم از راهنمایی خوبت خیر ببینی  حتما دانلود میکنم  چون واقعاااا نیاز به آرامش فکری دارم   

خوب ب حرفش  گوش نده ببین اتفاق بد میوفته یا ن وقتی چندین بار بی اهمیت باشی درست میشی  یا ...

من نماز نمیخونم کلا نه اینکه مسلمون نباشم نه اونقد نماز خوندنم با شکه و چندبار میخونم ترجیح میدم نخونم ولی چهار قل میخونم گاها میدونی من خودم میدونم قرار نیس چیزی بشه ولی باز اونکارو میکنم اصن نمیدونم چمه