2752
2734
عنوان

فردا مراسم خواستگاریه هیچ خوشحال نیستم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دلت نیست و بدت میاد از کاراش بهش بگو ببین اصلاح میکنه خودشو یا نه ، اگه نه باهاش ازدواج نکن که ی ...

کلا خوشم ازش نمیاد حال ندارم بهش بگم چی بکن چی نکن اهمیت نداره برام

2731
یکماهه باهاش بیرون میرم ولی دوست ندارم قیافشو نگاه کنم یا گفت بیا بریم رستوران ولی دوست نداشتم کسی ...

خوب اگه اینطوره بزار بیاد خواستگاریت و جواب منفی بده ولی تو بلاتکلیفی نمون انشاالله که موقعیت بهتری نصیبت بشه

اون اقاهم فراموش کن دیگه ،ازدواج کرده؟

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘
خاک تو سرشون بدبختم کردن نزاشتن به دل خودم شوهر کنم

من نمیدونم اینجور ادما چرا میزارن بچه گیرشون بیا عقب مونده ذهنی

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
نمیدونم تا اخر عمرم حسرتشو میخورم

اگه دوست داشت پیگیرت بود

مگه از قبل باهم در ارتباط نبودین ،خواستگاریش مال چند وقت پیشه

اینجور که تو ابراز علاقه کردی گفتم شاید چندسال باهم بودین 

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘

شوخ طبع بودن یه چیزه ،لوده بودن یه چیز دیگه ،این دیگه سبکه واسه همینم به دلت نیست ،نمیگم ردش کن ،اما اوکی نده 

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
اگه دوست داشت پیگیرت بود مگه از قبل باهم در ارتباط نبودین ،خواستگاریش مال چند وقت پیشه اینجور که ت ...

نه سنتی بود سه سال پیش

تنها خواستگاری که خواستمش همون بود

شوخ طبع بودن یه چیزه ،لوده بودن یه چیز دیگه ،این دیگه سبکه واسه همینم به دلت نیست ،نمیگم ردش کن ،اما ...

وای میریم بیرون همش صدای ضبط میزنه بالا میرقصه هرچی میگم زشته مهم نی براش