2733
2734
عنوان

دختر۲۲ساله حق نداره تنها یه نصفه روز بره سفر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 76 پست
ظاهرا آره داره جدی میگه. فکر کنم من که نصف ایرانو تنها رفتم دیگه از نظر ایشون روسپی‌ای چیزی باشم.

تاپیکاشو بخون  تبلیغ فرزند اوری و ازدواج زیر ۲۵ سال میکنه و میگ غربالگری بارداری فایده ای نداره. 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
کدوم شهری؟ من کرجم 

تهرانم

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی اجبار نکرده دیگران متین باشن...یه ویژگی شخصیتی که با یکسری رفتار به دست میاد. اون رفتارها رو ندا ...

خانواده هایی که مثل شما فکر میکنن و دختر رو انقدر محدود میکنن باعث میشن دختره ب اولین خواستگار جواب بله بده فقط برای اینکه از دست پدر مادر راحت شه. دوسال بعدم بچه بغل طلاق بگیره 

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
خطرناکه گلم  یه دختر تنها تو شهر غریب

چی شلوغش میکنید :/ چی تو گوشتون خوندن ناموصا؟؟؟ انگار میخواد زیر پل بخوابه ... تو روز ک توشه میگرده گرگ و راهزن نیس شب هم هتل والا تو هتل ب کسی تجاوز نمیکنن 

اصلا اعصاب آدم خورد میکنید یا تفکراتتون 

الان هم حتما میخوای بنویسی چه عصبی ای ...؟ درست حسابی جواب بده خطر چی ؟؟؟ هتل ک خطر نداره شما تو روز میری تو شهرتون کسی خواسته بلایی سرت بیاره؟؟؟ 😐👎

2731
خطرناکه گلم  یه دختر تنها تو شهر غریب

بار ها و بار ها تنها سفر کردم و خطری متوجهم نشده. دارم از روی تجربه صحبت میکنم.

شما اگر بخوای به بهانه‌ی خطر کسی رو محدود کنی تا سر کوچه هم نباید بذاری بره. خطر همه جا هست درسته ولی احتیاط هم سپر ما هست.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
چی شلوغش میکنید :/ چی تو گوشتون خوندن ناموصا؟؟؟ انگار میخواد زیر پل بخوابه ... تو روز ک توشه میگرده ...

همش مگه تجاوزه؟

شاید تصادف کرد ، شاید پاش شکست

شاید جیبشو زدن بی پول موند 

شاید مزاحمت ایجاد کردن براش 

هتل امنه ؟ 

تو این مملکت بی دروپیکر آره شلوغش میکنم 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
خیلی ببخشید که صریح میپرسم وقتی شما شاغلید و پول درمیارید مگه کسی میتونه بگه نباید بری سفر نصف روزه ...

دوست ندارم سر یه همچین چیزی با خانوادم دعوا کنم...

کاش بمیرم راحت شم.حالم خیلی بده خواستم یه زیارت برم حالم خوب بشه ولی انگار قسمت نیست

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
ظاهرا آره داره جدی میگه. فکر کنم من که نصف ایرانو تنها رفتم دیگه از نظر ایشون روسپی‌ای چیزی باشم.

خوشبحالت 

منم دوست دارم طبیعت گردی کنم

شاغلی؟ 

با تور رفتی؟ 

از تجربیات سفرت برامون بگو 

میخواستم برم قم جمکران خواهر  تور کاباره نبود که حرف از متانت میزنی

فرقی نمیکنه گلم

خانواده به شما اطمینان داره به همراهانت نداره...نمیخوان روح شما آسیب ببینه....باید مادر بشی بفهمی

من دخترم رو با مدرسه اش میفرستم اردو، با مسجد محل خیر!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اگه بلایی سرت بیاد اون موقعه به سادگی شون بغض و گریه میکنی 

چرا باید بلایی سرش بیاد مگه میخواد تنهایی تا لاس وگاس آمریکا بره؟ با یه وسیله حمل و نقل عمومی میره و برمیگرده و تو هتل هم اقامت داره 

ادمی که تو سن ۲۲ سالگی نتونه یه سفر ساده رو هندل کنه پسفردا چجوری ی زندگی رو هندل کنه. 

همش مگه تجاوزه؟ شاید تصادف کرد ، شاید پاش شکست شاید جیبشو زدن بی پول موند  شاید مزاحمت ایجاد ...

پس از در خونتون بیرون نیا دیگ کلا بمون تو خونتون اخه این اتفاقا تو شهر خود ادمم میفته اینک نشد دلیل.

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خانواده هایی که مثل شما فکر میکنن و دختر رو انقدر محدود میکنن باعث میشن دختره ب اولین خواستگار جواب ...

حالا صبر کن خودت مادر بشی، دنیا میاد دستت...من چیزی نمیگم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
بحق نکن با اینجور ادما این آدما نمی‌خوان روشن بشن  حیف وقتت نیس حروم میکنی

اخه ادم حرصش میگیره این پیامارو میبینه 

همین طرز فکرها باعث خیلی مشکلات جامعست

چرا باید بلایی سرش بیاد مگه میخواد تنهایی تا لاس وگاس آمریکا بره؟ با یه وسیله حمل و نقل عمومی میره و ...

اسی رو نگفتم 

اون دوستمون رو گفتم که خانواده شو میپیچونه 

خودمم سفر تنهایی رفتم درحد ۱ روز 

ولی با اطلاع کامل خانواده و مطمئن کردنشون از اینکه خطری نیست ، اینطوری خودمم آروم ترم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊