2737
2739
عنوان

من امشب فهمیدم چقدر احمق و بدبختم

319 بازدید | 32 پست

من ۱ ماهی میشه کات کردم ی رابطع ۶ ساله رو 

همه چی جدی بود همو دوسداشتیم اما نشد

دور بودیم بحث زیاد داشتیم دوست داشتن بلد نبود کار مشخصی نداشت و....

خلاصه نشد ک بشه 

و من تو این یک ماه ب معنای واقعی پدرم دراومده از حملات پانیک بگیر تا ریزش سکه ای مو ها و ابرو هام و تپش قلبایی ک یهو میاد بدون دلیل

امشب مادرم با یکی از فامیلا تلفنی حرف میزد دخترش یسال از من بزرگتره پارسال ازدواج کرد 

داشت از مسافرتاشون از خوشبختیش میگفت و گفت دامادمون برای دخترم ی ماشین خوب خریده و دخترش میگه نمیخوام از رانندگی میترسم و....

خانوم خوبیه هدفش پز دادن و ... نبود اصلا اگرم بود مهم نیس 

بعد من ب خودم نگاه کردم 

من الان کجام؟ ی دختر افسرده ک خودشو داغون کرد

منی ک از دختر اون خیلی خوشگلترم تحصیلکرده ترم تک دخترم 

چرا این بلارو سر خودم اوردم ؟ چرا عقل نداشتم بهترین روزای عمرمو خراب کردم و الانم دچار افسردگی شدم و روزی ۱۶ ساعت تو تخت تو اتاق تاریکم؟

چرا قدر خودمو ندونستم ؟ چرا از جام بلند نمیشم؟ من حالم اصلا خوب نیست کمکم کنید

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون همش شانسه 

من علی رغم ظاهر باطن خوب ، حیت نجابت خانواده خوب آراسته ۳۳ سال مجرد 

خییییلی راحت ادم خوب اومد سر راهشون 

شانس خییییلی مهمه 

به خوب بودن دختر ربطی نداره 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2731

خودتو جم و جور کن انگار شکست عشقی رو تو فقط خوردی خوشحال باش انتخابات بحث ۶ سال از دست رفته میشی تا آخر عمر و...هست.این نش۰د یکی دیگه.کسی میاد تو زندگیت که میگی حیف روزای عمرم وجوونیم

کاربری دست دونفر
2738
چون همش شانسه  من علی رغم ظاهر باطن خوب ، حیت نجابت خانواده خوب آراسته ۳۳ سال مجرد  خییی ...

فکر کنم همینه 

من اصلا شانس نداشتم هیچوقت

خودتو جم و جور کن انگار شکست عشقی رو تو فقط خوردی خوشحال باش انتخابات بحث ۶ سال از دست رفته میشی تا ...

احساس میکنم دیگه از هیچکسی خوشم نمیاد 

ب هیچکسی نمیتونم اعتماد کنم

عزیزدلم

گذشته ها دیگه جبران نمیشه

فقط سعی کن آینده رو قشنگ تر بسازی

جوری که به خودت افتخار کنی و بگی من تونستم از اون دختر افسرده و درمونده، خودمو بالا بکشم و بشم یه بانوی سرزنده و مستقل و موفق و زیبا و مفید و مهربون و…

بعد از توکل به خدا و اهل بیت، فقط و فقط از دست خودت برمیاد برای خودت کاری کنی…

سعی کن اون آقا رو کاملا تو ذهنت بی اهمیت کنی… حتما حتما ورزش کن… خودتو مجبووووز کن سحر خیز باشی.(مثلا میتونی یه کلاس گرون قیمت رو سر صبح ثبت نام کنی تا حیفت بیاد از شهریه اش و مجبور بشی بیدار شی😆)

پادکست های انگیزشی گوش کن. اگه مقدوره برات برو پیش روانشناس برای درمان افسردگیت. پیشنهاد میکنم یه هنر جدید یاد بگیری(مثلا خیاطی، یا تخصص یکی از لاین های زیبایی)

امیدوارم حالت خوب باشه🌸

منم مثل تو جوونیم رو به باد دادم 

دیشب خوابیده بودم یهو از خواب پریدم تپش قلبم بالا رفت به زندگیم فکر میکردم چزا با دستای خودم گوه زدم به زندگیم عقل نداشتم الانم که عقل دارم نمیتونم از جام پا شم همش میخوابم توی اتاقمم شدم افسرده ی بدبخت

درکت میکنم سعی کن کم کم حال دلتو خوب کنی زمان میبره ولی قوی باش برو دنبال ی کار ک سرگرم شی از فکرو خ ...

خیلی داغونم 

کلی سوال تو ذهنمه

از خودم متنفرم

2706