2733
2734

یکی دوماهه عروسی کردیم راضیم تو خونه اجاره ایی سر کنیم ولی شوهرم به خونه نشینی عادت کنه،وقتی کاری نداره چرا باید بیرون الکی و بیهوده بچرخه؟!

شوهرم یه روزسرکارباشه دوروز بیکاره،میدونین دیگه مردا زیاد خونه نمیشینن،این دوروزو الکی بیهوده یا میخواد با دوستاش بیرون بگرده ،خودشم نمیدونه اصلا چجور بگذرونه

مثلا من برم جایی ، میره خونه مادرش یا بیرون میگرده با دوست و رفیقاش ،میگم برو بشین خونه ،چرا الکی وقتی کاری نداری بیرون بمونی،میگه برم خونه چیکار کنم؟ حوصلم سر میره،میگه مرد که خونه نمیشینه

پیشنهاد کار بدین؟ نظرتون چیه؟

اخه از الکی گشتن چه سودی حاصل؟

اصلا  نمیدونه چیکار کنه،دوست و رفیقاشم ادمای جالبی نیستن .

والا سرکار بودنی خیالم راحته میگم سرکاره ولی از بیهوده تو خیابون گشتنش بیزارم😐

😭😭من بیشتر از این رنجیده خاطرم که مثلا من خونه نباشم نمیتونه سه ساعت خونه بشینه، از بیهوده ول چرخیدنش تو خیابون متنفرم.😭😭😭

خونمون هم اجاره ایی هست حقوقش هم معمولیه ،میگم یه کاری دست و پا کن با این حقوق خونه نمیشه خرید

چیکارش داری خودت میری بیرون انتظار داری مرد بشین خونه ؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم پس وقتی شوهرم خونه نیست منم بیهوده وقتی کاری ندارم برم صبح تا شب بیرون الکی بگردم ؟

مرد فرق میکنه روحیش متفاوته سعی نکن کنترلش کنی بهش دستور بدی ازت بیزار میشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام