2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بهم زل میزنه توبه

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2731

منتظرم برگرده چایی بخوریم😁

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

داره بگه ها رو میخوابونه و تلویزیون میبینه... منم تو اتاق اومدم برا لالا😴😴😴😴

عصری اون استراحت کرده الان نوبت منه. 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

با اونی که لایقش بود عقد کرد

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

والامنم گریه هاموکردم زجه هاموزدم ولی هرکاری کردم تاصبح نتونستم بیداربمونم😂

الانم رفته ورزشگاه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

داریم ازدواج میکنیم❤️

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی

۲۱سوره طلاق  ۳بار سوره مزمل ۱۱بار ضحی بخون 

بی بروبرگرد میاد شک نکن 

اینجا یه خانوم برای اینکه همسرشون خودش بیاد دنبالش 

خوند وهون روز هم اومد

اگه حوندی خبرم کن جانم

اون خانومه خیلی توصیه میکرد حتی چند نفر دیگه

2706