2733
2734
عنوان

لکه بینی بارداری

113 بازدید | 18 پست

سلام فردا میشه ۶ هفته ک باردارم و ۵ روزه لکه بینی خفیف دارم در حد صب ی ترشح شبم ی ترشح قهوه ای درد پریودی هم گاهی دارم ولی هر چی شیاف میزنم امپول میزنم لکه بینیم قط نمیشه امکان سقط بالاس؟ دلیلش چیع ک لکه بینی دارم 

دکترمم گف سونو دیگ نرو تا ۷ یا ۸ هفته اشعش خطرناکه منم خیلی استرس دارم کسی ک تجربه داره میشه راهنماییم کنه خیلی میترسم همشم استراحتم فقط بلکه برا دسشویی بلند شم یا برا امپولم برم بیرون ... از صبحم نکه نداشتم امشب تا امپول پروژسترون زدم تا اومدم نگا کردم نوارو دیدم یکم لکه قهوه ای زده ب نوار ممکنه از امپولم باشه؟؟؟؟ چیکار کنم بچم نیفته؟ نو سونو فقط کیسه زرده و ساک دیده شد ۵ هفته رفته بودم برا شونو

البته ۶ هفتم بود ولی سونو گف ک ۵ هفته و ۵ روزم بود میترسم هر وق میرم سونو اندازه هفته ها کمتر بشه همش استرس دارم 

ترو ب حق بی فاطمه زهرا برام دعا کنین بچم شالم باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیاف پروژسترون مقعدی بذار استراحت.‌ توالت فرنگی. سونو هم برو کی گفته خوب نیست

شیاف هر ۸ ساعت دارم میزارم دکتر گف اشعش خوب نیست پشت سرهم نرو اخه چن روز پیش رفتم گف نرو تا ۸ هفته کارم همش شده گریه

2731

عزیزم هماتوم داری 

خیلی چیز خاصی نیست نترس 

فقط باید استراحت کنی پله بالا نری ،کار سنگین نکن ،نزدیکی نداشته باش شیاف هم مرتب استفاده کن و صبور باش 

درمانش ممکنه کمی طول بکشه 

اگه رعایت کنی مشکلی نیست 

سن بارداری اونیه ک تو سونو میزنه نه اونی ک خودت از پزیودی حساب میکنی بعدم سونو اشعه نداره توکل کن بخ ...

مرسی عزیزم بنظرت چیکار کنم برم سونو؟ نمیخام همش پست سر هم برم هی استرسب بشم حقیقتشم از ترسم نمیرم ولی اگ سقط باشه ک لخته ازم میاد درشته؟ چن ساک تشکیل شده

مرسی عزیزم بنظرت چیکار کنم برم سونو؟ نمیخام همش پست سر هم برم هی استرسب بشم حقیقتشم از ترسم نمیرم ول ...

اخه بری سونو برای چی

الکی استرس نداشته باش خیلیا تا ماه اخر خونریزی دارن

تو فقط استفاده کن و از شیافی ک دکتر گفته استفاده کن

بقیشم بسپر به بالایی

مرسی عزیزم بنظرت چیکار کنم برم سونو؟ نمیخام همش پست سر هم برم هی استرسب بشم حقیقتشم از ترسم نمیرم ول ...

نه نرو الکی 

اگه سقط باشه درد خونریزی شدید هست  

لکه بینی هم تا یه مدت داری طبیعیه تا قطع بشه چون خون مرده که تو رحمت جمع شده باید خارج بشه 

اصلا نترس چیز خاصی نیست 

من یه شب نشسته بودم دیدم خیس شدم یه مقدار خون اومد ازم بعد تا دوروز لکه قهوه ای میدیدم به دکترم نگفتم الانم لکه بینی ندارم

فکر میکنم طبیعی باشه 

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
2706