2752
2734
عنوان

امروز چیکارا کردید؟

130 بازدید | 25 پست

خودم ناهار و ک ب بچه ها دادم اول رفتم اشپزخونه رو تمیز کردم شام گذاشتم بپزه رفتم سراغ اتاق بچه ها کامل وسایلارو اوردم بیرون تمیز کردم رو تختیا و پتوهاشونو شستم تغییر دکوراسیون دادم بعد لباسای شسته شده رو جمع کردم جارو برقی زدم خونه و اتاق خودمونو ب گلام اب دادم

کشو کابینتمو تمیز کردم ب بچه ها شام دادم ظرفارو شستم الان نشستم چای بخورم

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حقیقتا هیچی😁

ینی مردم واقعا

دیروزم ک بیدار شدم بچه هارو برده بودم کلاس ناهار پختم اومدن خوردن دخترم گیر داد پنکیک بپز درست کردم بعد دیدم بچه های خواهرشوهرم اومدن برا اونام درست کردم نشستم شام پختم اون یکی خواهر شوهرم زنگ زد داره میاد خونمون دوباره مجبور شدم ی شام دیگه بپزم بعدم ظرفا و وقتی نشستم ساعت ۳ صب بود

صبح دانشگاه

امتحانی ک منتظر بودم صفر شمو، با تقلب کامل نمره شو گرفتم

جشنواره غذا داشتیم، کلی شیرینی و غذای محلی خوردم

اومدم خونه تیپ زدم با عشقم رفتیم سینما

بعدشم پارک و آهنگ گوش دادن

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌

رفتم باشگاه 

بعدش اومدم خونه جمعه یه مصاحبه کاری دارم برای اون آماده شدم 

یکمی درس خوندم 

ناهار خوردم 

توی کابینتا رو ریختم بیرون تمیز کردم

میخوام پاشم خونه رو جمع کنم ولی پاشم نمیاد😅

https://harfeto.timefriend.net/16813875872584
خداقوت🌹 من امروز بی انرژیم شام نداریم نمیدونم چه کنم

من قیمه پختم الان شوهرم زنگ زده تورو خدا ماکارونی بپز گفتم دیگه جون ندارم فردا ناهار

رفتم باشگاه  بعدش اومدم خونه جمعه یه مصاحبه کاری دارم برای اون آماده شدم  یکمی درس خوندم ...

شبا حال نمیده کار کردن

رفتم باشگاه  بعدش اومدم خونه جمعه یه مصاحبه کاری دارم برای اون آماده شدم  یکمی درس خوندم ...

امیدوارم مصاحبه کاریت خوب پیش بره گلم⚘️

صبح دانشگاه امتحانی ک منتظر بودم صفر شمو، با تقلب کامل نمره شو گرفتم جشنواره غذا داشتیم، کلی شیرین ...

عزیزم❤️❤️

2706