2733
2739

دوستان من هر چی پیتزا درست میکنم موقع برش موادش از نون جدا میشه،،،طعمش هم انچنان خوب نیست

قشنگا منم لایک کنیدد

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین من همه موادمو آماده میکنم بعد سه تا تخم مرغ رو هم میزنم و تو یکم روغن تو قابلمه گرد کوچیک میریزم بعد که دو طرف پخت سینی فر چرب میکنم و میزارم

بعد یه لایه پنیر بعد مواد بعد بازم پنیر

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2740

بعد سس زدن ی لایه کم پنیر بزن

مواد رو فشرده کن بعد پهن کردن بعد دوباره پنیر بریز

ادویه مخصوص بخر

قارچ رو یا تازه بزن یا اگ تو فریزر بوده تفت بده که آب نندازه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

من با مرغ درست میکنم عالی میشه مرغ رو ابپز میکنم بعد ریش ریش بعد تفت میکنم تو روغن خیلی خیلی خیلی کم در حد نصف قاشق یا کمتر بعد قارچ رو میشورم و تف میدم بعد رو خمیرش سس میزنم بعد پنیر پیتزا بعد مرغ بعد قارچ بعد فلفل دلمه دوباره پنیر میزارم تو فر یا کیک پز ی ذره هم تو کاسه ای چیزی اب میزارم تو فر پنیر خیلی کش میاد معرکس حتما امتحان کنید 

2706