2733
2734
عنوان

سجاده شارژی یا باطری خور

81 بازدید | 18 پست

لطفا مسخره نکنیم. همش میگم یه روزی نمازو شروع میکنم ولی مدام به چیزای دیگه کارای دیگه مشغولم. از اولشم نماز نخوندم ولی حس میکنم شاید ارامش بده واسم نمیدونم. تو اینستا یه ویدیو دیدم که سجاده روش چراغ داشت خودش روشن میشد و تو گزینه ها میگف نوبت قنوت هست رکوع هست فلان و ایه ها رو هم خودش میخوند . برای مبتدی ها بود . چون حتی کامل حفظ هم بکنی یا حواس پرت میشه یا احساس شک داری من ک اینطورم . اینجا هست از اون سجاده ها اصلا اومده ؟

هیاهوی بسیار برای هیچ ....

چه قشنگ مبارکه نماز واجب تاکید شده ی الهی هست آفرین که دغدغه اته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیتونی گیر بیاریش

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
منم دیدم تو نت احکامش طوری هست به درد اهل تسنن میخوره

خوب شد گفتی ممنون 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
خوب شد گفتی ممنون 

سلامت باشین

چون دیدم وقتی داشت بعد از حمد سوره میخوند اومده بود داشت از وسط سوره های قرآن میخوند در صورتی که شیعه میگن باید کامل سوره رو خوند...و اهل تسنن اینطوری میخونن نماز رو

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️
از روز اول هم نتونستم حفظ کنم همش اشتباه گفتم اخرش بی خیال شدم .:

منم موقع رکوع و تسبیحات و اینجور چیزارو قاطی میکنم ترتیب نمازو بلد نیستم

دنیا یه فیلمه ، نه یه کُمدیه نه یه دِرام.