2733
2734
عنوان

یه سری خانوما خیلی هیزن 🤦😑😒

301 بازدید | 20 پست

چقدر بدم میاد از این دخترا و زنای هیز ، واقعا بعضی پسرا اسمشون الکی در رفته ، یه سری زنا هیزترن

با شوهرت میری بیرون طرف زللللللل میزنه به شوهرت هر چی هم نگاش میکنی اصلا انگار نه انگار که خودشو جمع کنه

پشت سر تو یه پسر دیگه میاد همونطوری دوباره زل میزنه به اون ، حالا کنارش یه بچه هم هستا ولی دریغ از ذره ای حیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا بعضی زنا از صد تا مرد بدترن 

دیروز تو مطب دکتر یه دختره زل زده بود به منو شوهرم داشتیم آب می‌شدیم از خجالت هی خودمونو نگاه میکردیم ببینم نکنه ایرادی داریم نکنه خشتکمون پاره اس نکنه تیپمون زشته😂😂بعد دیدم نه طرف کلا گاوه یهو به همه زل میزنه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

من یه بار توی صف عابر بانک ایستاده بودم یه گوشه رو نگاه میکردم یهو یه خانم درومد گفت خجالت نمیکشی همینجوری زل زدی به شوهرم و کلی حرف بار من و شوهرش کرد (منم کلی حرف بارش کردم البته 😂) انکار نمیکنم اینجور زنا هستن ولی خیلی وقتی سو تفاهم پیش میاد و گاهی هم یک سری زنا متوهم هستن

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
حالا اون اوکییی  من دیدم وقتی داشتم لباس پرو میکردم دختره زل زده بود ب خودم😐😂

والا منو با این سنم گاهی زنها تو تالار یا استخر جوری نگاه میکنن خودم به شک میافتم 😕🫤

سلامتی و خوشبختی دخترم
والا منو با این سنم گاهی زنها تو تالار یا استخر جوری نگاه میکنن خودم به شک میافتم 😕🫤

واییی دقیقا 

ببین من داخل اتاق پرو ی ذره در رو باز کردم مامانم لباسو ببینه چطوره بهم میاد یا ن 

بعد دوتا دختره زل زده بودننن😐

اصن ربطی ب جنسیت نداره بعضیا واقعا‌ شعور ندارن

من خبلی زل میزنم به خانوماخودمم خانومم ولی خیلی براندازشون میکنم ازسرتاپاهرکی ردمیشه حتی مدل آرایشش وهرچی تنشه وقدوهیکل ولی برای مردازیاداینجوری نیستم چون میترسم فکربدکنن

حالا نگاه کردن به همجنس فرق میکنه به نظرم بعضی وقتا از سبک آرایش یا لباس پوشیدنش مثلا خوشت میاد میخوای آنالیز کنی اون طرحو پیاده کنی یا همچین چیزی

ولی تو نگاه به جنس مخالف ... حداقل یکم حیا ... چی بگم والا 

حالا نگاه کردن به همجنس فرق میکنه به نظرم بعضی وقتا از سبک آرایش یا لباس پوشیدنش مثلا خوشت میاد میخو ...

هر دوتاش بده بنظرم. اخه گلم استخر دیگه نه مد لباس داره نه آرایش. واقعا بعضی ها شورن

سلامتی و خوشبختی دخترم