2733
2734

ینی چی طرف داره از مریضی میمیره یدونه ماسک نزده بود من زده بودم مادرمو برده بودم بیمارستان اومده بود کنارم نشسته بود صورتشم کرده بود سمت من سرفه میکرد منم مریض شدم

2731
خوب محيط بيمارستان ديگه ماسكم بزن دستهاش الوده است ميزنه به جايى 

خب باید ماسک نزده همجارو آلوده کنه؟یکم بهداشت بد نیست من دیویست بار رفتم بیمارستان مریض نشدم با رعایت اونوقت طرف بدون ماسک صورتش توی حلق من بود

خب باید ماسک نزده همجارو آلوده کنه؟یکم بهداشت بد نیست من دیویست بار رفتم بیمارستان مریض نشدم با رعای ...

ما هر سری  میریم  بیمارستان،فقط خودمون  ماسک زدیم.همه هم با  تعجب نگاه میکنن که چرا زدیم.برای امپول های   تخصصی دخترم میریم و مریض هم نیستیم. مردممون فووووق العاده   در این مورد  بی فرهنگن

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
خودتحقیری هم فقط تو جهان سوم دیده میشه

مردم تو جهانی زندگی میکنن که لیاقتشان دارن. اکثر مردم ایران همینن.  هربلایی سرمون بیاد حقشونه. اینکه بگی دولت و ،.اینا همش حرفه. اگر سویس سویس شده چون مردمش مطالعه دارن و فرهنگ. اگه ایران وضعش اینه هم دلیلش مردم خودمون هستن. خود تحقیری برای مملکتی که وضع فرهنگ و شعور مردمش اینقدر پایین هست معنی نداره. امروز سوار تاکسی میشدم قیمتا رو دوبل حساب میکنن . وقتی بعضیا سوار میشن لیاقتشان همینه. 

یکم شجاع باشید و با نظر مخالف هم مشکل نداشته باشید.
مردم تو جهانی زندگی میکنن که لیاقتشان دارن. اکثر مردم ایران همینن.  هربلایی سرمون بیاد حقشونه. ...

پس لیاقت خودت هم همینه.غیر از اینه؟حداقل تا وقتی که توش هستی گل به خودی نزن

خب باید ماسک نزده همجارو آلوده کنه؟یکم بهداشت بد نیست من دیویست بار رفتم بیمارستان مریض نشدم با رعای ...

اون مريضيش واگيرداربودماسكم نميزداحتمال انتقالش بود مريضى جديداومد داره پخش ميشه اعلايمش اسهال اول بعدابريزش سرفه واگيرشديدم داره

2706