2752
2734

پدربزرگم یه خونه کلنگی داره که سی سال پیش فوت شده الان پدر من هم به رحمت خدا رفته مادربزرگم زنده ست. شماباشید میرید بگید حق پدریمو میخام 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭

نه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

تا وقتی مادربزرگتون در قید حیاته،خیر

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هنوز مادربزرگتون زنده ست

اونجا زندگی میکنه؟

اگه محل زندگیشه که هرگز

اگرم نه حرف خوبی نیستش

مگه اینکه همه ی وراث با هم به توافق برسن

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا وقتی مادر بزرگ زنده باشن و از خونه استفاده کنن خیر عزیزم، نه اخلاقیه نه وجدانی  

بعد از فوت مادر بزرگ ، برای انحصار وراثت خواسته یا نخواسته اسم پدر شما هم جز ورثه هست و بهش تعلق میگیره که میرسه به شما 

البته به شرطی که خانه به اسم پدر بزرگ بوده باشه و پدر شما بعد از پدرشون فوت کرده باشن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

[QUOTE=338173758]هنوز مادربزرگتون زنده ست اونجا زندگی میکنه؟ اگه محل زندگیشه که هرگز اگرم نه حرف خوبی نیستش مگه ا ...[/QUOTEااره  مادربزرگم زندگی میکنه دوتا از وراث ناتنی میخان 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭