2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲تا که تو هفته اینده درستش میکنم امید خداااااا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

نشمردم چند تایی سطحی هستن چندتاشونم درس کردم پارسال باز باید درستشون کنم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

من کوچیک بودم آبنبات چوپانی خیلی میخوردم جز دندونای جلو.آسیاب ها همه پر شده ست.بچه بودم عقلم نمیکشید. دندون پزشکی اینا اینهمه هزینه نداشت.تاجایی ک لبخند میزنم دیده میشه با کامپوزیت پر کردم ک سفید هست ما بقی رو سیاه.

چیپس.شیرینی.بيسکوئيت.تخمه.کلا دور چیزهای سفت و سخت رو خط کشیدم.چند ساله نمیخورم اینا رو.چون بدم میاد از دندون مصنوعی. و اینکه هزینه ایمپلنتم ندارم.سفت ترین چیز برنج و مرغ.دیگه فک کن چقد مراقبم

دندون سالمی مگه مونده من خمیردندونی استفاده کردم چقدرم گفتن که خوبه دوتا دندون سفیدم سیاه شد بزودی باید برم دندونام درست کنم از اذر تا اسفند دوتا عصب کشی وروکش کردم چهار تا سطحی پر کردم یکیم کشیدم

زمان ثابت کرده همتونو...
من کوچیک بودم آبنبات چوپانی خیلی میخوردم جز دندونای جلو.آسیاب ها همه پر شده ست.بچه بودم عقلم نمیکشید ...

واقعاً خیلی خوشم اومد که الان در این حد حواست به دندونات هست.

من اطلاعاتم درباره دندون به نسبت خوبه، 

یه سری نکته هم برات می‌فرستم که باز دندونات سالم‌تر بمونه.

اینایی که رعایت می‌کنی خیلی خوبه