2733
2734
عنوان

کیا آزمایش ژنتیک قبل بارداری دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 50 پست
انشالا که این بار صحیح و سالم بیاد بغلتون. برا منم دعا کنید این بار که باردار شدم بچم سالم باشه صحیح ...

ایشالاااااااا که شما هم صحیح و سالم خدا بهت ی نی نی هدیه بده

ممنون عزیزم محبت دارید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالاااااااا که شما هم صحیح و سالم خدا بهت ی نی نی هدیه بده ممنون عزیزم محبت دارید 

چطوری این مراحل طی کردی عزیزم؟ من میخوام ۱ ماه دیگه اقدام کنم ولی وقتی به اون روزا فک میکنم تنم میلرزه جرات ندارم

نه عزیزم برا من سندرم دندی واکر داشت😔یعنی قسمتی از مغزش تشکیل نشده بود

اخی عزیزم

منم مثل شما بودم ناهنجاری ژنتیکی بود 

اما ی مدل دیگه .... تو ۲۰ هفته مشخص شد سزارین شدم طبیعی نشد

شما چند هفته سقط کردی؟؟؟

ما نه فامیلیم نه سنمون بالاست نه مشکلی داشتیم دکتر ژنتیک گفت خیلی اتفاقی و نادر هست ..... 

2731
عزیزم واسه IVF که کلا بعد پروسه تخمک کشی که جنین بوجود اومد اونارو چک میکنن از همه بابت که سالم باشن ...

آخه برای ما یه بیماری نادر ارثی داریم که بچه اولمون حتی توو غربالگری آن تی مشخص نشد خداروشکر سالم هم متولد شد .از آز مایش های ساده کودک هم مشخص نشد فقط یه آزمایش خاص 

بیماریشم یکی از انواع نادر کم خونیه 

اخی عزیزم منم مثل شما بودم ناهنجاری ژنتیکی بود  اما ی مدل دیگه .... تو ۲۰ هفته مشخص شد سزارین ...

منم ۲۱ هفته طبیعی زایمان کردم. ما هم فامیل نیستیم😐به منم گفتن احتمال تکرار خیلی کمه. ولی خیلی میترسم

[QUOTE=338166031]نه عزیزم آزمایش ژنتیک من هم قبل بارداری دادم هم بعدش ... کلا آزاده متاسفانه که گرونم هست  ما ...[/QUO

انشالله که خدا یه بچه سالم بهتون بده.

من فقط یبار آنلاین با مشاور ژنتیک حرف زدم گفت آزمایش کامل ژنتیک لازمه که هزینه همون یه آزمایش ۲۰ ملیون .تا حالا بعدش ای وی اف اینا

چطوری این مراحل طی کردی عزیزم؟ من میخوام ۱ ماه دیگه اقدام کنم ولی وقتی به اون روزا فک میکنم تنم میلر ...

عزیزم من همون موقع که سقط میکردم رفتم دکتر ، مشاوره ژنتیک گفت شما چون مشکل ژنتیکی و زمینه ای ندارید خیلی اتفاقی اینجوری شدی دیگه من بعدش کلی تحقیق کردم تحت نظر دکتر بودم گفت نیازی به آزمایش نداری

فقط جهت اطمینان چون سندروم قبلی جهش کروموزومی بوده ، کروموزوم خودتو همسرت چک میکنم که آزمایش دادیم جوابش خوب بود 

دیگه من ۱ سال درگیر بودم تا باردار بشم چون تنبلی تخمدان دارم و نمی‌شدم با کلی بدبختی باردار شدم اما خب استرس همراهم بوداااا... دیگه بعد بارداری دکتر گفت برو مشاوره ژنتیک که یا nipt بدی با امینوسنتز بشی 

دیگه رفتم مشاوره گفت اگر سونو  ۱۲ هفته خوب بود که nipt بده اگر مشکوک بود امینوسنتز بشو که خدارو شکر خوب بود گفت nipt بده که دادم جوابش خوب بود شکر خدا 

البته سونو انومالی هم بعدش دادم خوب بود همه چی....

بسپار به خدا پروسه سختیه میدونم

منم ۲۱ هفته طبیعی زایمان کردم. ما هم فامیل نیستیم😐به منم گفتن احتمال تکرار خیلی کمه. ولی خیلی میترس ...

وای یا خدا 

مجوز سقط که نمیدادن چجوری سقط کردی؟؟

ببخشید میپرسم بصورت طبیعی سخت بود بزرگ بود؟ 

من که ۲۷ تا قرص استفاده کردم نشد مجوز هم نمیدادن ... وای چقدر سخت بود 

ایشالا که اتفاق نمیوفته دیگه 

[QUOTE=338166031]نه عزیزم آزمایش ژنتیک من هم قبل بارداری دادم هم بعدش ... کلا آزاده متاسفانه که گرون ...

ممنون عزیزم انشاالله

وای چه خبره ۲۰ میلیون

ایشالا که خدا بهتون ی نی نی سالم هدیه بده

2706