2752
2734
عنوان

حس میکنم خیلی خنگم

65 بازدید | 5 پست

شده تا حالا احساس کنید آدم ضعیفی هستید؟ ضعیف از لحاظ توانایی ها میگم. من از هنرستان تقریبا این حس رو دارم رشته ام معماریه اوایل جزوه بچه های ضعیف بودم که حتی معلممون ب ما گفت رشته تونو عوض کنید و برید تصویر سازی ما با گریه و درخواست موندیم ادامه اما بهتر شدیم. حالا که الان برا کارشناسی دارم دانشگاه میریم دوباره تقریبا همونه پلان میکشم استاده میگه اشتباه حتی ی چیز ساده رو بلد نبودم. حتی قبلا ی سری از کارامو ب ی مهندس نشون دادم خندید گفت داغونه. راستم میگفت. کلا تو هر چیزی که بخوام یاد بگیرم ضعیف عمل میکنم نه تنها رشته ی تحصیلیم. ی چیزی رو باید بارها برام بگن تا متوجه بشم یه سوال باید چندبار بخونم تا بره تو ذهنم. پدر و مادرمم تقریبا همینن به غیر از مامانم که استاد بود تو چهره کشیدن که اینم نمیدونم ربط ب هوشش داشت یا ن. ی سری کارا هم درباره تریکو بافی و داستان نویسی هم انجام میدم اونا رو هم خیلی کسی ندیده ولی حس میکنم تو اونام خیلی عالی نیستم. حس میکنم ضریب هوشی بشدت پایینی دارم. چی باعث تقویت حافظه و ذهن میشه میشه کاری کرد؟ اینم بگم وقتی انگلیسی میخوندم بین ۳ و ۴ تا از دوستام من از همه دیرتر شروع کردم به حرف زدن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731