2733
2734

اخه فیزیک و ریاضیم نمیفهمم اونم باید با کلاس پیش برم 

شیمی هم با کلاس 

دیگ وقتی نمیمونه

همه میگن فیلم نبینید وقت گیره 

دارم میخونم واس ۴۰۴

تجربیم پشت کنکور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین عزیزم هرکسی راه خودشو داره خیلی از دوستام خود خوان بودن و واقعا درصد هاب خیلی خوبی میزنن منم دوازدهم ریسک کردم گفتم کلاس نمیرم و گند زده شد توی درسم دوزادهم خیلی ضعیفم مون خودخوان یاد نمیگیرم هرکی یه جوره درعوض با کلاس یاد میگیرم

البته وسواس به خرج نده یه کلیتی‌ از درس متوجه شدی برو سراغ تست بقیه آموزش‌ رو با تست کامل کن قرار نیست فیلم بیاد همه چی رو بگه

شیمی فراهانی یا بابایی ببین عالیه

موفق باشی

2740
چرا اتفاقا به هرحال ما دهم یازدهم دوازدهم یه چی حالیمون شده با همون درس های مدرسه و معلم های مدرسه د ...

من کنکوری سال بعدم ۲۷ سالمه میخوام از همین روزا شروع کنم با سالیانه طبق برنامم میرسم و تابستون برم قلم چی قبل از ازمونای مهر کل درسام تمومن

نکته و تست بهتره یا سالیانه  فرقشون چیه

ببین سالیانه خب همه چی از صفر صفر صفر میگه و تست های بیشتری حل میکنه ک آروم آروم جلو میره و همه چی رو باز میکنه اما جلساتش خیلی زیاده ولی نکته و تست اگه در حد مدرسه اوکی باشی خوبه و یه کلیتی از درس میده و بقیه شو میتونی با تست یاد بگیری البته درمورد فراهانی اینجوریه

2706