2733
2734

من خلق خوی خیلی عجیبی دارم گاهی پررو گاهی غمگین گوشه گیر الان دوست دارن برم سرکار ولی فوبیا دارم مثلا برم نشه محیط مناسب نباشه یا سوتی بدم و قرص دارو آرامبخش اسکیزوفرنی که میخوردم بشدت حالمو بهم می‌ریخت مرگ می‌آورد جلوی چشام پس مجبورم قرص نخورم اما چیکار کنم تحصیل کرده ام خیلی ظاهر قشنگی هم دارم پوست موهای بلند اندام خوب ولی فوبیا دارم از جامعه متنفرم 

چرا داروی اسکیزوفرنی خوردی؟ مگه اسکیزوفرنی داری؟

من داروهای مربوط به اعصاب معده میخورگ. اگه نخورم وضعم به هم میریزه.

شوهرمم دارو دپاکین میخوره

شما بهتره پیش دکتر بری تا داروهاتو عوض کنه نه اینکه کامل قطع کنی

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
چرا داروی اسکیزوفرنی خوردی؟ مگه اسکیزوفرنی داری؟ من داروهای مربوط به اعصاب معده میخورگ. اگه نخورم و ...

خب اختلالات اسکیزوفرنی و اضطراب دارم دچار اختلالات بدبینیم تنهایی میترسم برم بیرون واقعا دوست ندارم کسی بفهمه که از ترسم نمیرم بیرون باید یکی پیشم باشه تنهایی اختلالات تو بیرون اوج میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اختلالات اسکیزوفرنی و اضطراب دارم دچار اختلالات بدبینیم تنهایی میترسم برم بیرون واقعا دوست ندارم ...

قرص اعصاب گیاهی بخور 

تو نت بزن چندتا بیشتر نیستن یکیش مال شرکت گل دارو 

بخور ضرر نداره

2731
قرص اعصاب گیاهی بخور  تو نت بزن چندتا بیشتر نیستن یکیش مال شرکت گل دارو  بخور ضرر نداره

قرص اعصاب گیاهی باز چیه دیگه؟؟؟

مگه میشه خودسر دارو مصرف کرد اونم داروی اعصاب!!

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
خب اختلالات اسکیزوفرنی و اضطراب دارم دچار اختلالات بدبینیم تنهایی میترسم برم بیرون واقعا دوست ندارم ...

عزیزم اگه تشخیص اسکیزوفرنی دادن برات، اصلا چیزی نیست که تو بخوای با سفارش خاله خانباجی ها خودتو درمان کنی. یک دکتر روانپزشک خوب پیدا کن، تحت درمان باش و بهش اعتماد کن. شما باید دارو مصرف کنی وگرنه ممکنه خدای نکرده مشکلت بیشتر و غیرقابل برگشت بشه

عزیزم اگه تشخیص اسکیزوفرنی دادن برات، اصلا چیزی نیست که تو بخوای با سفارش خاله خانباجی ها خودتو درما ...

آخه من پیش بهترین دکترها رفتم سرترالین ۵۰ داد وای یعنی اینقدر بد بود جیگرم میومد بیرون تو دلم رخت میشستن مجبورم باز یه دکتر برم ولی دارو خارجی باید بدت اونا عوارض کمتری دارن

آخه من پیش بهترین دکترها رفتم سرترالین ۵۰ داد وای یعنی اینقدر بد بود جیگرم میومد بیرون تو دلم رخت می ...

چه مدت سرترالین خوردی؟

ولی سرترالین تنها برای اسکیزوفرنی عجیبه. شما باید داروهایی مصرف کنی که توهم رو از بین ببره 

چه مدت سرترالین خوردی؟ ولی سرترالین تنها برای اسکیزوفرنی عجیبه. شما باید داروهایی مصرف کنی که توهم ...

من فقط یدونه اختلال ندارم ک افسردگی پارانوئیدی اختلالات استرسی همه چیو باهم دارم 

من فقط یدونه اختلال ندارم ک افسردگی پارانوئیدی اختلالات استرسی همه چیو باهم دارم 

چی بگم دیگه. خودت میدونی چه خبره. پس برو دکتر

قرص اعصاب گیاهی باز چیه دیگه؟؟؟ مگه میشه خودسر دارو مصرف کرد اونم داروی اعصاب!!

بله میشه اینا چندتا گیاه معمولی توشه که هیچ ربطی ب داروی شیمیایی نداره با یه سرچ ساده هم میشه خوند