2737
2734
عنوان

نذر برای خونه دار شدن !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 52 پست
ینی میتونم‌روزانه ب یک برنج یا حوصله داشتم ۱۰ یا بیشترشون واس هر کدوم بخونم . تعدا مشخصی در رور ندا ...

نه گلم هر روز هر تعدادی که تونستی بخون

من دیروز فرصت نداشتم و هیجی نخوندم

الان دارم میخونم

سخت نگیر عزیزکم❤️

برای منم دعا کنی قشنگم🤍✨

یه خانوم روانشناس که عاشق کارشه ✨🤍
عزیزم من تازه اومدم اینجا و بلد نیستم اگر احساس میکنی نذری ک بلدی کمکم می‌کنه همین جا بگو واسم تا ب ...

عزیزم متاسفانه سایت خرابه نمیشه لینک ارسال کرد وگرنه لینک میفرستادم  و شمارو به زحمت نمینداختم که بری اینور اونور 😅 گلم دستورها  یکی دوتا نیست زیاده . نابرده رنج گنج میسر نمیشود تنبلی نکن بزن رو اسم کاربریم برو تو صفحه اول تاپیکهام دومین تاپیکم رو چک کن .بین دستورات برای خانه دار شدن روضه حضرت مسلم عالیه ، روضه  رو با صدای مرحوم کافی که ۱۷ دقیقه ای هست دانلود کنید ۷ تا شنبه پشت سرهم پخش کنبد نیت کنید حاجت روا که شدین هرسال روز شهادت حضرت مسلم تو منزلتون براشون مجلس روضه بگیرید یا خیرات بدین .

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من یجا دیگه خیلی درمونده شدم اثاثام رو گذاشتیم تو پارکینگ اخرین خونه ای که مستاجر بودیم (تو۱۳ سال ۱۱ ...

عزیزم انشالله همیشه خدا برات درست کنه❤️

خیلی خوشحالم خونه دار شدی بانوی زیبا✨

قلب پاکی داری✨

از مستاجری سختر هفت سال زندگی  پایین طبقه مادر شوهره کاش منم مستاجر بودم ولی  اینجا نبود ...

میدونم خیلی سخته

کامل درکت میکنم

منم مادرشوهرم دوتا کوچه با ما فاصله داره

سعی می‌کنه خوب باشه ولی نمیتونه😅

اگه مشکلی داری و دوست داشتی باهم حرف بزنیم میتونی بهم پیام بدی قشنگم ۰۹۲۳۳۲۹۱۳۸۷

نذزمهم نیست  ک چی باشه چ مدلی باشه مهم اعتقادو ایمان توکل بخداست اون بخاد ی توحید یا دههزار توحید فرقی نداره...فان تولو فقل حسبی الله لا اله الا هوعلیه توکلتو و هو ربِالعرش العضیم..

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2738
از مستاجری سختر هفت سال زندگی  پایین طبقه مادر شوهره کاش منم مستاجر بودم ولی  اینجا نبود ...

مادرشوهر من یه حرفایی بهم زده ک رو سنگ بذاری آب میشه

ولی خب تونستم بعد از ۱ سال بهشون حالی کنم جایگاه خودشون رو بدونن و حدومرز رو مشخص کردم براشون

هرچند از اول هم مشخص کرده بودم ولی بهرحال اونا آگاهی نداشتن و دل شکستن و به شدت ناراحتم کردن

من همیشه به این جمله اعتقاد دارم : آدما بد نیستن فقط خوب بودن رو بلد نیستن

مادرشوهر من یه حرفایی بهم زده ک رو سنگ بذاری آب میشه ولی خب تونستم بعد از ۱ سال بهشون حالی کنم جایگ ...

برای منم بد نیستن ولی از این بی استقلالی خسته شدم 

دلم خونه زندگی خودمو میخواد دور بودنو میخواد دوریو دوستی 

مستقل بودن

برای منم بد نیستن ولی از این بی استقلالی خسته شدم  دلم خونه زندگی خودمو میخواد دور بودنو میخوا ...

منم همین مشکلات رو داشتم

ولی خب یه جاهایی خیلی ناحقی میکردن

مثلاً میرفتم خرید 

میدیدم به زندایی شوهرم میگن همین کارارو می‌کنه خونه دار نمیشه بچم

آخه لباس هم نگیرم دیگه؟

بعد خیلی طبیعی و خیلی ریلکس تو چشماش نگاه کردم یه بار

و خیلی آروم و بدون حالت دفاع گرفتن

گفتم یعنی اگه من لباس نپوشم امیر می‌تونه خونه بگیره؟

با یه لبخند

و کلا حالتم جوری بود که یعنی من دشمن شما نیستم

2706